-
Karel Beneš
(1932-2021)
Květina u okna
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:04
litografie, 11,8 x 7,8 cm, sign. DU Kbeneš , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
-
Karel Beneš
(1932-2021)
Jízda králů
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:03
litografie, 15 x 21 cm, signováno, r. 1980, ex: 76/130, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Karel Beneš
(1932-2021)
Jan Žižka na koni
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:02
litografie, 21 x 15 cm, signováno, r. 1987, ex: 72/200, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Karel Beneš
(1932-2021)
Jiří z Poděbrad na koni
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:01
litografie, 21 x 15 cm, signováno, ex: 83/200, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Samuraj
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 15:54
dřevořez, 36 x 23,1 cm, nalepeno na šedém papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Samurai
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 15:52
dřevořez, 34,1 x 23,8 cm, nalepeno na šedém papíru, papír pokrčený, místy perforováno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Dva samurajové
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 15:50
dřevořez, 35,5 x 24,2 cm, nalepeno na šedém papíru, papír pokrčený, u pravého okraje poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Bojovník s helmou
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 15:44
dřevořez, 34,6 x 24,1 cm, nalepeno na černém papíru, značeno LD, místy poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Kuřák opia
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 15:28
barevný dřevořez, 31,5 x 22,7 cm, značeno LD, nalepeno na černém papíru, místy pokrčeno, na dvou místech papír odřený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Motýlové kimono - samuraj
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 15:24
barevný dřevořez, 36 x 23,9 cm, nalepeno na papíru, pravý dolní roh papíru natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Toyohara Kunichika
(1835-1900)
Kopí
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 15:23
barevný dřevořez, 36 x 23,6 cm, nalepeno na černém papíru, pravý horní roh papíru poškozený, na papíru několik skvrn od vody (v techto místech je barva rozpitá), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Tsukioka Yoshitoshi
(1839-1892)
Samurajská přísaha
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 15:16
kolorovaný dřevořez, 1880, 16,1 x 22 cm, nalepeno na černém papíře, uprostřed přeloženo, u horního okraje papíru dva neptrné zářezy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Utagawa Hirosada
(1810-1864)
Boj (triptych)
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 15:14
kolorovaný dřevoryt, dva krát 24,2 x 17,1 a 24,5 x 17,1 cm, značeno v tisku PD, rám, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Hiroshige Utagawa
(1797-1858)
Kodai Fish
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 15:06
dřevoryt, 1830, 24,3 x 36,5 cm, značeno na pravém okraji, rám, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Shunga
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 15:04
dřevoryt, 1890, 22,8 x 36 cm, rám, uprostřed přeloženo; v horní části uprostřed zašpiňeno od barvy, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
-
Adolf Born
(1930-2016)
S kočkou na lavičce
Položka č.: 151Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:03
tuš, papír, 14,7 x 21 cm, sign. PD A Born, rám, kreslíř, grafik a ilustrátor, jehož dílo je důvěrně známo mnoha generacím. Svým zcela nezaměnitelným výtvarným projevem ztvárnil svérázné postavičky s nezpochybnitelnou dávku bizarnosti a specifickým humorem. , studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. …
-
Patrik Hábl
(1975)
Vesmír II
Položka č.: 110Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00
akryl, plátno, 2011, 40 x 40 cm, sign. vzadu Patrik Hábl 2011, rám, tato působivá ukázka starší tvorby od významného představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním Europol Art Award, je publikována v…
Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 60 000 - 80 000 Kč CZK
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
...jseš tam, kam jsi šel, ale kde jsi nechtěl být...
Položka č.: 109Vyvolávací cena: 59.000 CZK (2.459 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00
olej, akryl, karton, 1974, 49 x 48 cm, sign. PD Bělocvětov 74, rám, malíř Andrej Bělocvětov prokázal svůj talent již v brzkém mládí. Na Akademii výtvarných mění v Praze byl přijat bez zkoušek a v 17 letech se stal hostem Umělecké besedy. V mládí maloval krajiny a zátiší, v nichž kladl důraz předevší…
Aktuální cena: 59.000 CZK (2.459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 80 000 - 100 000 Kč CZK
-
Lubomír Typlt
(1975)
Kluci s turbínami
Položka č.: 108Vyvolávací cena: 34.000 CZK (1.417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00
tempera, papír, 2010, 50 x 70 cm, sign. PD Typlt 10, rám, vydařená silně expresivní a koloristicky výrazná práce od čelného představitele současné české malby, který ve svém díle zhodnocuje výsledky školení u významných profesorů na českých a německých uměleckých školách, jež dále zcela osobitým způ…
Aktuální cena: 34.000 CZK (1.417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 45 000 - 60 000 Kč CZK
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Trávy
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 310.000 CZK (12.917 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00
olej, plátno, 1980-1, 54 x 72,5 cm, sign. LD Ota Janeček, rám, na zadní straně popsáno autorem: Ota Janeček 1980-1 Trávy, číslo katalogu 2984, Ota Janeček, student kreslení u Oldřicha Blažíčka, Cyrila Boudy a Karla Pokorného na Českém vysokém učení technickém, po uzavření školy za války pracoval v t…
Aktuální cena: 310.000 CZK (12.917 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: k CZK
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Kouzelník
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 110.000 CZK (4.584 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00
olej, sololit, 1985, 33,5 x 20,5 cm, sign. LD Ota Janeček 85, rám, na zadní straně popsáno autorem: Ota Janeček 1985-1 Kouzelník, číslo katalogu 3837, brilantní ukázka díla z ruky jednoho z našich nejvýraznějších umělců tzv. generace druhé světové války. Studoval kresbu na ČVUT v Praze u O. Blažíčk…
-
Karel Malich
(1924-2019)
Kompozice
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00
serigrafie, 66 x 50 cm, sign. PD K. Malich 1966/77, rám, č. 32/60, žák prof. Silovského, člen skupiyn Hollar, UB a Proměna
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: k CZK
-
Karel Malich
(1924-2019)
Konstruktive Tendenzen aus der Tschechoslowakei
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00
serigrafie, 1967, 29 x 20,5 cm, V roce 1967 uspořádal německý sběratel, novinář a teoretik umění Hans-Peter Riese výstavu československým konstruktivistickým umělcům v ateliérové galerii ve Frankfurtu nad Mohanem. Byli to Jan Kubíček, Milan Dobeš, Zdeněk Sýkora, Miloš Urbásek, Karel Malich a Hugo D…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 7 000 - 8 500 Kč CZK
-
Jan Merta
(1952)
Dva šálky
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00
serigrafie, 1997, 42 x 30 cm, sign. PD J. Merta 97, č. 13/100, Jan Merta ve své tvorbě vychází z osobní paměti, kdy témata z reálného světa vnáší do světa vlastních prožitků. Jako náměty pro vizuální zpracování používá objekty, předměty či reálie mimo pole běžné pozornosti, které jsou však pro něj s…
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: k CZK
-
Květa Pacovská
(1928-2023)
Geometrická kompozice
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00
serigrafie, 2005, 61 x 66,5 cm, sign. DU 05, č. 13/35, tištěno na ručním papíře Fabriano, v díle nedávno zemřelé výtvarnice Květy Pacovské se snoubí hravost a důvtip spolu s originální výtvarnou a typografickou složkou. Pacovská studovala na pražské UMPRUM v ateliéru Emila Filly obor monumentální ma…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
Odhadní cena: 6 000 - 7 500 Kč CZK
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
Dva ptáčci na rozkvetlém stromě
Položka č.: 184Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00
akvatinta, 11 x 10 cm, PD značeno v desce PV, zašpiněný papír, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Ohmanna na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
Odhadní cena: 7 000 - 8 500 Kč CZK
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
Portrét dívky
Položka č.: 183Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00
lept, 25 x 20,5 cm, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Ohmanna na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu
Odhadní cena: 6 000 - 7 500 Kč CZK
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
Vesnice
Položka č.: 182Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00
linoryt, 8,7 x 12,8 cm, nalepeno na polokartonu, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Ohmanna na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
Odhadní cena: 5 500 - 7 000 Kč CZK
-
Josef Pitter
(1881-1925)
Venkovanka u ohniště (grafika a přípravná skica)
Položka č.: 181Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00
tužka, papír; lept, akvatinta, kolem 1912, 39 x 51; 18,5 x 22,7 cm, Antikvariát Ostrovní
-
Josef Pitter
(1881-1925)
Králík
Položka č.: 180Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00
tužka, kvaš, papír, 29 x 21,5 cm, pocta A. Dürerovi, Antikvariát Ostrovní