Vladimír Boudník
(1924-1968)
Stopy materiálu
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
aktivní lept, 1959, 14 x 24,5 cm, sign. DU Vladimír Boudník 1959, pasparta, autor známého manifestu explosionalismu, v němž vyzývá společnost k aktivnímu přístupu k tvorbě, která může vznikat za pomoci asociací. Na konci 50. let Boudník experimentoval s novými grafickými technikami (zcela neznalý pr…
Aktuální cena: 47.000 CZK (1.959 €)
Josef Istler
(1919-2000)
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
monotyp, 1965, 20,5 x 15 cm, sign. DU Istler 65, pasparta, kvalitní a charakteristická práce jednoho z našich nejvýznamnějších zástupců zejména poválečné abstraktní tvorby. Byl zakládajícím členem skupiny Ra, členem skupiny Mánes, člen hnutí Phases, SČVG Hollar a člen výrazné na mezinárodním poli pů…
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Vladimír Boudník
(1924-1968)
Strukturální grafika
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)
strukturální grafika, 1968, 34,5 x 48,5 cm, sign. DU Boudník 1968, rám, studium na Státní grafické škole v Praze
Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)
Vladimír Boudník
(1924-1968)
Bez názvu (Motor-Město)
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)
aktivní grafika se strukturou, 1960, 23 x 16,5 cm, sign. DU V. Boudník 1960, pasparta, studium na Státní grafické škole v Praze
Aktuální cena: 56.000 CZK (2.334 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Stereo
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
litografie, 1988, 44,2 x 30,2 cm, sign. DU vladsuchánek, č. 17/90, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Olbram Zoubek
(1926-2017)
Muž v prázdnu
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
zlacený reliéfní tisk, 1990, 29,5 x 20,5 cm, sign. PD Olbram Zoubek, rám, č. 2/70, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy
Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
Olbram Zoubek
(1926-2017)
Hlava ženy, která povstává
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
reliéfní tisk, 1984, 29,5 x 21,3 cm, sign. LD Olbram Zoubek, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Olbram Zoubek
(1926-2017)
Hlava ženy, která povstává
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
reliéfní tisk, 1984, 21,1 x 29,5 cm, sign. LD Olbram Zoubek, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy
Olbram Zoubek
(1926-2017)
Dobrou noc
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
reliéfní tisk, 2000, 15,5 x 15 cm, sign. PD Olbram Zoubek, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Olbram Zoubek
(1926-2017)
Na břehu světa
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Aktuální cena: 5.200 CZK (217 €)
Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu
Olbram Zoubek
(1926-2017)
Eva (Prsa)
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Olbram Zoubek
(1926-2017)
Evička (Hlava)
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Aktuální cena: 4.100 CZK (171 €)
Olbram Zoubek
(1926-2017)
Dobré jitro
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)