Šeřík
Položka č.: 277051Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 18:04
olej, dřevěná deska, 33,5 x 24 cm, sign. LD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Položka č.: 277090Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 18:03
olej, karton, 1958, 40 x 30 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Abstrakce
Položka č.: 277036Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 18:55
linoryt, 1997, 13,5 x 7 cm, sign.PD, pasparta, P. F. 1998, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu
Zámek
Položka č.: 277038Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 18:54
tuš, papír, 1920, 12 x 12 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Abstrakce
Položka č.: 277045Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 18:48
kombinovaná technika, pergamen, 20,5 x 14 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Ville de Strasbourg
Položka č.: 277056Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 18:42
litografie, 1942, 22 x 16 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Na loďce před Národním divadlem
Položka č.: 243376Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 07. 2023 20:22
litografie, 20,5 x 33,3 cm, sign. PD, zažloutlý papír, při pravém okraji natrženo, v rohu PD zbytek lepenky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Bonsai
Položka č.: 222201Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2023 18:46
litografie, 6,2 x 5,2 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Žena z červeným šátkem
Položka č.: 241010Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2023 19:06
tempera, papír, 1942, 30 x 21,5 cm, sign. PD 42; sign. LD, lehce zažloutlý papír, papír u spodního okraje lehce ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Filmové snímky
Položka č.: 266845Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 05. 2023 15:12
tisk, 1977, 43,2 x 32,8 cm, sign. PD nečitelně, lehce pokrčený, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu
Vystoupení z rámu
Položka č.: 226864Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2023 18:59
koláž, tuš, papír, 32,4 x 24,4 cm, sign. DU nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Položka č.: 274522Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2023 18:22
olej, karton, 25 x 38 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Váza s květinami
Položka č.: 267121Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2023 22:36
litografie, 1957, 11 x 7 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
Slunečnice
Položka č.: 267118Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2023 22:32
litografie, 1987, 40 x 28 cm, sign DU, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Štramberk
Položka č.: 270455Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2023 21:44
olej, plátno, 1941, 71,5 x 53,5 cm, monogr. LD B.J 41, rám, plátno mírně zašlé a prohnuté, místy drobná krakeláž, rám poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Portrét
Položka č.: 270432Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2023 21:08
tempera, běloba, tuš, karton, 1918, 37 x 34 cm, rám, PD Věnování: Na věčnou upomínku ? 1. září 1918, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Pozvánka
Položka č.: 270224Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:14
lept, 6,8 x 9,8 cm, sign. DU nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Dynamické prostředí
Položka č.: 270228Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:10
litografie, 1996, 10,1 x 10,1 cm, sign. PD nečitelně, 43810, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu
Prague
Položka č.: 270229Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:09
tempera, papír, 19,2 x 9,2 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Paní stromů
Položka č.: 270231Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:07
suchá jehla, 1988, 18,5 x 13,3 cm, sign. PD nečitelně 88, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
Fénix
Položka č.: 270410Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 16:33
akvarel, papír, 1999, 30 x 21 cm, sign. PD
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Sv. František
Položka č.: 270407Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 16:30
akvarel, papír, 1997, 30 x 21 cm, sign. PD
Aktuální cena: 40 CZK (2 €)
Cesta
Položka č.: 270406Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 16:29
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Pověst o zábradlí II
Položka č.: 270404Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 16:27
akvarel, papír, 1997, 22 x 16,5 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Svícen
Položka č.: 270403Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 16:26
akvarel, papír, 1997, 21 x 10,5 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Ty sám jsi bez proměny
Položka č.: 270402Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 16:25
akvarel, papír, 1997, 21 x 21 cm, sign. PD
Aktuální cena: 110 CZK (5 €)
Blahoslavená chudobo
Položka č.: 270401Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 16:24
akvarel, papír, 1996, 21 x 16,5 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Sedmá pečeť
Položka č.: 270400Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 16:23
akvarel, papír, 1998, 21 x 17 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Život
Položka č.: 270399Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 16:22
akvarel, papír, 1999, 26 x 16,5 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Nový Jerusalém
Položka č.: 270398Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2023 16:21
akvarel, papír, 1993, 21 x 21 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)