-
Neznámý autor
Zahrada na jaře
No.: 282312Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 18. 07. 2024 18:17
olej, lepenka, 23 x 34 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
-
Neznámý autor
Žena v kroji
No.: 208764Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 18:04
dřevoryt, 18,8 x 12 cm, sign. PD, při okrajích lehce pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Náměstí
No.: 208864Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 18:06
linoryt, 21 x 17 cm, sign. DU, při okrajích poškozený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Klíč v davu
No.: 218163Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 18:26
linoryt, 7,5 x 17 cm, sigh. DU, v předu popsáno: nečitelné, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Žena
No.: 225310Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 18:44
lept, 11,5 x 8,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Zasněžené chalupy
No.: 229949Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 19:00
mědirytina, 7 x 5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Ježíš (P.F.X. Polák)
No.: 229967Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 19:06
dřevoryt, 6,2 x 5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Pod Karlovým mostem
No.: 232932Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 19:28
litografie, 1975, 19 x 10 cm, sign. PD, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Soudce
No.: 234132Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 19:40
linoryt, 1960, 6 x 8 cm, pod grafikou popsáno: From Professor Jiří Siblik von Günter Stille, Hinbaden, den 22. 11. 60, pokrčený papír, uprostřed přeložený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Chaloupka
No.: 245591Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 21:02
dřevoryt, 9 x 6,7 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Krajina
No.: 200758Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 29. 07. 2024 14:06
akvarel, papír, 1929, 16 x 12 cm, sign. LD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Přístav s loděmi
No.: 279354Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 29. 07. 2024 15:26
olej, sololit, 1980, 20 x 25 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Přístav s loděmi
No.: 279355Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 29. 07. 2024 15:28
olej, sololit, 1980, 20 x 25 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Karikatura Antona Ažbeho, Franze von Stucka a Franze vonLenbacha
No.: 282217Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 30. 07. 2024 15:46
tužka, papír, 1899, 10 x 23 cm, dole přípis od Ludvíka Kuby, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Kytice
No.: 281780Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 12. 08. 2024 18:30
olej, plátno, 45,5 x 35,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Zátiší s ovocem a džbánkem
No.: 276808Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 12. 08. 2024 18:31
tempera, sololit, 39 x 43,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
George a Mária International Show
No.: 282495Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 13. 08. 2024 18:12
tempera, tuš, koláž, karton, 45 x 67 cm, závěsná reklama, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Potok
No.: 282494Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 13. 08. 2024 18:13
olej, plátno, 35 x 45 cm, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Loď
No.: 282493Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 13. 08. 2024 18:14
tempera, sololit, 40 x 51 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Stařenka
No.: 282492Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 13. 08. 2024 18:15
olej, plátno, 80 x 55,5 cm, napínací rám, oboustraná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Polní krajina
No.: 282503Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:38
pastel, papír, 49,5 x 57,5 cm, rám, sign. LD Daněk Sedláček nepatří pravděpodobně autorovi, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Menčice
No.: 282502Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:39
akvarel, olej, karton, 37 x 56 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Stará stodola ve Zdelově
No.: 282501Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:40
tempera, karton, 22 x 33,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Krajina
No.: 281917Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:41
olej, karton, 19 x 19 cm, sign. PD Wimer, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Statek mezi stromy
No.: 281859Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:42
olej, plátno, 56 x 78,5 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Luční krajina
No.: 281835Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:43
olej, plátno, 34,5 x 49,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
U řeky
No.: 281836Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:44
olej, plátno, 35,5 x 53,5 cm, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Krajina s řekou
No.: 259348Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:45
olej, karton, 30 x 34 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Žena
No.: 282512Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 15. 08. 2024 18:27
lavírovaná tuš, běloba, třpytky, papír, 79 x 58,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
S kohoutem a květinou
No.: 282521Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 15. 08. 2024 19:05
psaligrafie, 40 x 31 cm, mírně zašpiněný podklad, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED