-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Zahradní restaurace
Položka č.: 282730Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:23
litografie, 1961, 33,5 x 51 cm, sign. DU K. Oberthor 61, č. 43/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Loděnice
Položka č.: 282729Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:24
litografie, 35 x 48 cm, sign. PD K. Oberthor, př horním okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karol Ondreička
(1944-2003)
Hlášení El Grecovi (Pocta Nikosovi Kazantzakisovi)
Položka č.: 280037Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:25
kombinovaná grafická technika, papír, 1982, 33 x 23,5 cm, sign. PD K. Ondreička 82, rám, dole popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Piekar
(1960)
Noc (Amsterdam)
Položka č.: 264426Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:26
linoryt, 2000, 39,5 x 17,5 cm, sign. PD Pavel Piekar 2000, 7/8, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium výtvarného umění u B. Kutila a manželů Hladíkových
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Pošvic
(1959)
Bez názvu II
Položka č.: 234394Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:27
litografie, 1992, 24,9 x 17,7 cm, sign. PD M. Pošvic 92, 26/50, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední grafické škole v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Riedelbauch
(1944)
Milenci
Položka č.: 257829Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:28
litografie, 38,8 x 26,5 cm, sign. PD Riedelbauch, 60/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Roučka
(1942)
Milenci
Položka č.: 280325Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:29
litografie, 1989, 36,5 x 26,5 cm, sign. PD Roučka 89, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Roučka
(1942)
Píseň písní
Položka č.: 281423Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:30
litografie, 1978, 53,5 x 37 cm, sign. DU Roučka 78, pasparta, 54/60, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Roučka
(1942)
Pohádka
Položka č.: 280326Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:31
litografie, 25 x 15 cm, sign. PD Roučka, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Sedláček
(1892-1973)
Letní navečer
Položka č.: 282731Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:32
litografie, 1943, 35 x 43 cm, značeno LD na kameni VojSedláček, Prémie umělecké besedy na rok 1943, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Helmut Skarbina
(1888-1945)
Hudebníci
Položka č.: 281392Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:33
litografie, 41 x 31 cm, sign. PD H. Skarbina, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kateřina Slavíková
(1946)
Sen o kouli
Položka č.: 264491Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:34
lept, 1989, 27 x 23,7 cm, sign. PD HK. Slavíková 59, č. 14/28, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Šafránek
(1947)
Trávy I.
Položka č.: 263556Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:35
dřevoryt, 1981, 31 x 17,5 cm, sign. PD Jan Šafránek 81, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Tittelbach
(1900-1971)
Šašek a dáma
Položka č.: 269751Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:36
litografie, 1946, 31,7 x 39,3 cm, sign. PD Vojt. Tittelbach 46, 20/300, při horním okraji mimo tisk mírně natržený a přeložený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a J. Bendy na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského v grafické speciálce na AVU, člen UB, SVU Mánes a Skupiny 58
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Vzdušná plavba
Položka č.: 282732Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:37
lept, 29,5 x 16,5 cm, sign. PD Emilie Tomanová, č. 65/100, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
O. Bogdančikov
Rybáři
Položka č.: 282733Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:38
akryl, plátno, 1992, 45,5 x 35,5 cm, sign. LD azbukou O. Bogdančikov, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
L. Brückner
Lodě v přístavu
Položka č.: 277084Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:39
tempera, karton, 25 x 37,5 cm, sign. PD L. Brückner, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Dlabal
(1920-2004)
Benátky
Položka č.: 282740Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:40
olej, plátno, 16,5 x 22 cm, sign. na zadní straně J. Dlabal, rám, mírně zažloutlá malba, Antikvariát Dlážděná, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Horn
Skalnatý břeh moře
Položka č.: 261763Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:41
olej, karton, 71 x 94 cm, sign. PD J. Horn, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Jakl
(1908-1981)
Rybářská bárka
Položka č.: 266274Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:42
olej, sololit, 1979, 60 x 120 cm, sign. PD O. Jakl, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kovář
Lodě
Položka č.: 277099Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:43
olej, plátno, 1941, 49 x 67 cm, sign. PD Kovář 41, napínací rám, místy popraskaná malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Korinth
Položka č.: 277077Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:44
akvarel, tužka, papír, 1997, 30 x 40 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Plachetnice
Položka č.: 270114Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:45
pastel, papír, 45 x 33 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Město ve Středomoří
Položka č.: 274442Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:46
olej, plátno, 38,5 x 48,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Girona ve Španělsku
Položka č.: 274441Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:47
olej, plátno, 46 x 68,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Na pláži
Položka č.: 274440Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:48
olej, plátno, 47,5 x 66 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
V Benátkách
Položka č.: 274439Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:49
olej, plátno, 39,5 x 53 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Ve Středomoří
Položka č.: 274438Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:50
olej, plátno, 2009, 48 x 68,5 cm, monogr. PD PS 09, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Ve Středomoří
Položka č.: 274437Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:51
olej, plátno, 48 x 69 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Prosluněná kolonáda
Položka č.: 274436Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:52
olej, plátno, 45 x 66,5 cm, plátno není adjustováno na blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO