-
Petr Písařík
(1968)
Bílá linka
Položka č.: 164Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
serigrafie, 1997, 36,8 x 31 cm, sign. PD P. Písařík 97, č. 13/100, žák prof. J. Ptáčka a S. Kolíbala na AVU v Praze, člen skupiny Pondělí
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kovanda
(1953)
V. M. s dcerou
Položka č.: 163Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
serigrafie, 1997, 42,4 x 30,4 cm, sign. PD J. Kovanda 97, č. 13/100
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Malich
(1924-2019)
Bod v pozici
Položka č.: 162Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
serigrafie, plast, 2004, 14,9 x 21 cm, sign. PD K. Malich 2004, uloženo v originálním plastovém obalu s textem od Karla Malicha, vydala Galerie Zdeněk Sklenář u příležitosti výstavy k 80. narozeninám autora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Silovského, člen skupiyn Hollar, UB a Proměna
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Kyncl
(1934-2011)
Kompozice
Položka č.: 161Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
kvaš, uhel, papír, 1980, 29,5 x 21 cm, sign. DU F. Kyncl 80
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Kupka
(1871-1957)
Čtyři příběhy černé a bílé
Položka č.: 160Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
dřevoryt, 20,2 x 15,3 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu
-
Eduard Ovčáček
(1933-2022)
Sen č. 14 (Cyklus LSD)
Položka č.: 159Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
digitální grafika, 2003, 35 x 23 cm, sign. PD E. Ovčáček 2003, č. 9/10, žák prof. V. Kybala na VŠUP v Praze, poté P. Matejky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Klubu konkrétistů a skupin Kontrast a Jiná geometrie
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eduard Ovčáček
(1933-2022)
Sen č. 15 (Cyklus LSD)
Položka č.: 158Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
digitální grafika, 2003, 35 x 24,5 cm, sign. PD E. Ovčáček 2003, č. 9/10, žák prof. V. Kybala na VŠUP v Praze, poté P. Matejky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Klubu konkrétistů a skupin Kontrast a Jiná geometrie
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Bez názvu
Položka č.: 157Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
akvatinta, 1991, 48,5 x 34 cm, sign. PD Čepelák 1991, č. 8/100, přilepeno za okraje k paspartě, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Vrata
Položka č.: 156Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
akvatinta, 1991, 49 x 36 cm, sign. PD Čepelák 1991, č. 4/100, přilepeno za okraje k paspartě, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Erotický svět
Položka č.: 155Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
suchá jehla, 1973, 38 x 53 cm, sign. PD Načeradský 73, č. 3/5, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Školní výlet
Položka č.: 154Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 1973, 49,5 x 39 cm, sign. PD Načeradský 73, autorský tisk, Posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jozef Švač
(1958)
Euroruleta
Položka č.: 153Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
akryl, plátno, 2019, 50 x 50 cm, DU Švač19
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Stretti
(1967)
Pod lampou
Položka č.: 152Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
akryl, plátno, 2017, 67 x 54 cm, sign. zezadu Stretti 2017, absolvent pražské AVU, žák prof. Františka Hodonského a prof. Karla Malicha
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jitka Hilská
(1953)
V zahradě
Položka č.: 151Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 80. léta, 54 x 54 cm, sign. DU J.Hilská, lišta, žákyně doc. M. Romberga a O. Smutného
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Štěpán Molín
(1980)
Zelená
Položka č.: 150Vyvolávací cena: 10.500 CZK (438 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
akryl, plátno, kombinovaná technika, 2020, 30 x 40 cm, sign. vzadu Molín 2020, je absolventem AVU v Praze, kde studoval pod vedením Michaela Rittsteina. Jeho tvorba je charakteristická zachycováním různých městských zákoutí, často v ponuré atmosféře. Zvláštní nostalgická atmosféra jeho obrazů je pod…
Aktuální cena: 10.500 CZK (438 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Mühlbauer
(1949)
Krajina 3
Položka č.: 149Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
pigment, pastel, papír, 2007, 61 x 61 cm, sign. PD Mühlbauer 07, přeloženo dvakrát, pravý dolní okraj lehce pomačkaný, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen Výtvarné společnosti Kruh a Umělecké besedy
Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Mühlbauer
(1949)
Krajina 1
Položka č.: 148Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
pigment, pastel, papír, 2006, 61 x 61 cm, sign. PD Mühlbauer 06, přeloženo uprostřed, lehce pomačkané okraje, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen Výtvarné společnosti Kruh a Umělecké besedy
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hubatka
(1960)
Slepý anděl
Položka č.: 147Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 100 x 115 cm, sign. LD Hubatka
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hubatka
(1960)
V zajetí světla
Položka č.: 146Vyvolávací cena: 8.800 CZK (367 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 100 x 90 cm, sign. PD Hubatka
Aktuální cena: 8.800 CZK (367 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdenek Hůla
(1948)
V slunci
Položka č.: 145Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
akryl, plátno, 2012, 100 x 100 cm, PD Z. Hůla, malíř, sochař, absolvent AVU u prof. Součka, v roce 2002 habilitoval na VŠUP v Praze v oboru sochařství
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bedřich Budil
(1943)
Přátelé
Položka č.: 144Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 65,5 x 56 cm, sign. PD BBudil, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bedřich Budil
(1943)
Zátiší s lebkou
Položka č.: 143Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 1962, 40 x 50 cm, sign. PN Budil 62, rám, Bedřich Budil je český malíř a výrazná postava českého výtvarného umění. Jeho život i tvorba jsou spojeny s oblastí kolem Jindřichova Hradce. Budilovy malby často zachycují krajinné a zvířecí výjevy v nezvyklých barevných a dějových kombinacích…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Placht
(1962)
V duchu letu
Položka č.: 142Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.959 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 2000, 100 x 100 cm, sign. vzadu Otto Placht 2000, žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze
Aktuální cena: 95.000 CZK (3.959 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Anderlová
(1977)
Indián
Položka č.: 141Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 2014, 50 x 70 cm, sign. vzadu Anderlová , absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
MICL
(1969)
Černé jezero
Položka č.: 140Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 2024, 90 x 135 cm, sign. PD MICL 24, MICL je sochař a malíř, absolvent Akademie výtvarných umění, představitel současné realistické malby. S realitou ve svých malbách však zachází velmi svévolně do té roviny, že se realita podobá spíše divokému snu. Typické jsou pro něj groteskní a ero…
Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
MICL
(1969)
Granátové ryby
Položka č.: 139Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 2022, 60 x 90 cm, sign. PD Micl, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Horejc
(1886-1983)
Olympia
Položka č.: 138Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.709 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
bronz, 1938, v. 27 cm, pozdější, sběratelsky zajímavý odlitek; Jaroslav Horejc, přezdívaný Mistr českého Art deca, paří mezi výrazné osobnosti české sochařské scény 20. století. Bronzový odlitek milostného aktu je krásnou ukázkou autorova citu pro zobrazení lidské figury. Jaroslav Horejc se řadí mez…
Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Uprka
(1868-1929)
Neščasná vojna Moravská balada
Položka č.: 137Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
bronzový reliéf, 1903, 60,5 x 16,5 cm, zančeno LD Uprka, železárny Rožmitál, prémie Umělecké Besedy svým členům na rok 1903, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Sucharda
(1866-1916)
Vrba z kytice K.J.Erbena
Položka č.: 136Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
bronzový reliéf, 1899, 60,5 x 16,5 cm, značeno PD Sucharda, lito v železárnách Komárovských, prémie Umělecké Besedy svým členům na rok 1899, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. V. Myslbeka na VŠUP v Praze, J. Kouly a J. Maudera na České technice, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Karol Baron
(1939-2004)
Bytost III
Položka č.: 135Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
tuš, akvarel, 1996, 29 x 20 cm, sign PD Baron 1996 Bratislava., rám, předloha ke knize aforismů Róberta Gála. Kresba od Karola Barona zobrazuje surrealistickou postavu s bizarní kombinací anatomických a fantastických prvků. Dominantní jsou velké oči, výrazný růžový jazyk a různé organické tvary, kte…
Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)
Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu