-
Zdeňka Kabátová-Táborská
(1933)
Křoví v krajině
Položka č.: 281416Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:09
suchá jehla, 43 x 49,2 cm, sign. PD Zdeňka Kabátová-Táborská, č. 4/20, rohy mírně ohnuté, při pravém okraji na několika místech nepatrně natrženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Kincl
Zimní krajina
Položka č.: 232703Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:10
olej, sololit, 33 x 47,5 cm, sign. PD JKincl, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
N. Knorring
Horské štíty
Položka č.: 274684Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:11
olej, karton, 31 x 49 cm, sign. LD N. Knorring, rám, malba zašlá, na malbě místy skvrnky, rám místy odštíplý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
O. Knotek
Podhůří
Položka č.: 277428Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:12
olej, plátno, 74 x 93,5 cm, sign. PD O. Knotek, rám, malba místy odpadlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Kočí
(1880-1961)
Senoseč
Položka č.: 282442Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:13
dřevoryt, 1944, 19,3 x 29,2 cm, sign. PD Jos.Kočí 1944, 10/30, zateklina podel levého okraje mimo tisk, nepatrná barevná skvrnka v tisku, podél pravého okraji je papír natržený, papír ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Ženíška na Akademii v Praze, člen JUV, SVU Myslbek…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kupický
Zimní krajina
Položka č.: 267433Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:14
lavírovaná tuš, papír, 43 x 29,5 cm, sign. PD A. Kupický, rám, při spodních okrajích podél papíru papír zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lorenc
Chalupa v horách
Položka č.: 264955Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:15
olej, plátno, překližka, 1958, 21 x 32,5 cm, sign. PD Lorenc 1958, rám, malba zažloutlá, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mareš
Krajina
Položka č.: 260219Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:16
olej, plátno, 49 x 68,5 cm, sign. PD J. Mareš, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Mazancová
(1944)
Podzim přichází
Položka č.: 279039Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:17
akvarel, pastel, papír, 2001?, 13 x 13 cm, sign. LD Mazancová 01, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joža Mikš
(1901-1966)
Horský masiv
Položka č.: 266369Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:18
olej, karton, 37 x 52,7 cm, sign. PD Joža Mikš , rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium kreslení na Státní odborné škole, žák prof. Hofbauera na UMPRUM v Praze
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Mohl
Letní krajina s rybníkem
Položka č.: 279030Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:19
olej, plátno, 1920, 40,5 x 50,7 cm, klínový rám, plátno zvlněné, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Müller
(1934)
Podzim
Položka č.: 268084Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:20
akvarel, tuš, pastel, papír, 1988, 25,3 x 19,4 cm, sign. DU Jiří Müller 88, pasparta, na papíře nepatrné drobné skvrnky, zašlá páska pasparty, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky a K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČVU a Asociace jihočeských výtvarníků
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Pohled na břeh
Položka č.: 270468Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:21
akvarel, papír, 1978, 40 x 59 cm, sign. PD, rám, pasparta a rám zašlé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Pohled na vřesoviště
Položka č.: 279041Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:22
olej, plátno, 66 x 90 cm, sign. PD , rám, malba zašlá, na mnoha místech drobné hnědé skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Na nábřeží
Položka č.: 277788Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:23
olej, překližka, 58,8 x 78,7 cm, sign. LD , rám, poškozeno, rám poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Zimní krajina
Položka č.: 267435Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:24
olej, plátno, 18,2 x 34,2 cm, sign. PD, rám, plátno nepatrně prohnuté, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Svážení sena
Položka č.: 276964Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:25
olej, karton, 28,5 x 38 cm, sign. PD , rám, malba zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Chaloupky v zimě
Položka č.: 269425Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:26
olej, dřevo, 20 x 25,5 cm, rám, na malbě je znatelná krakelace, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Domek u řeky
Položka č.: 267425Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:27
olej, plátno, 11,5 x 25 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Pohled na louku
Položka č.: 262400Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:28
olej, překližka, 28 x 33,5 cm, rám, malba poškozena, na mnoha místech odloupnutá barva, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Z pole
Položka č.: 276965Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:29
olej, karton, 29 x 38 cm, rám, malba zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. Novák
Slunce v Lužním lese (Milovice)
Položka č.: 282820Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:30
olej, plátno, 1977, 69 x 89,5 cm, sign. PD K. Novák 77, rám, vzadu nalepen autorský štítek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. Novák
První sníh
Položka č.: 245869Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:31
olej, karton, 26,5 x 43 cm, sign. PD K. Novák, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Paulus
Horská scenerie
Položka č.: 266420Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:32
olej, sololit, 1994, 47,8 x 68 cm, sign. PD Paulus 94, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Rejfířová
Krajina luže
Položka č.: 282807Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:33
olej, plátno, 2019, 50 x 70 cm, sign. vzadu Rejfířová, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav ? Sedláček
Večerní břízy
Položka č.: 266457Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:34
olej, karton, 49 x 64 cm, sign. PD Jára Sedláček, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Šimek
Samoty
Položka č.: 269403Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:35
olej, sololit, 33 x 47,5 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Šindler?
(1938-2022)
Horská krajina
Položka č.: 282829Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:36
olej, plátno, 41 x 54 cm, sign. LD Šindler (?), rám, neurčený autor, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Šrámek
(1885-?)
Horská krajina
Položka č.: 282831Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:37
olej, sololit, 33,7 x 47,5 cm, sign. PD Šrámek, rám, oděrky na rámu , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák A. Němejce, J. Minaříka, F. Engelmüllera a K. Rausche
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
T. Šrámek
Zima
Položka č.: 232704Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:38
olej, karton, 1939, 40 x 54 cm, sign. LD T. Šrámek 39, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO