Přemysl Straka
(1926-2003)
Krajina s rybníkem
Položka č.: 275174Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:20
olej, karton, 1982, 50 x 70 cm, sign. LD Straka 82, rám, lehce zvlněný karton, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice
Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)