• Pavel Kopp

    (1940)

    Naše Normalizace

    No.: 274912

    Auction price: 1.700 CZK (71 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:26

    fotografie, 25,1 x 18,7 cm, zezadu autorské razítko, růžky papíru lehce naraženy, nepatrně pokrčen pravý okraj papíru (mimo fotografii), Aantiqari.at Radhošťská, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVU…

    Current price: 1.700 CZK (71 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Pavel Kopp

    (1940)

    Kampa

    No.: 274911

    Auction price: 1.700 CZK (71 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:27

    fotografie, 18,4 x 24,3 cm, zezadu autorské razítko, pravý dolní roh papíru pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých l…

    Current price: 1.700 CZK (71 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Pavel Kopp

    (1940)

    Praha - Židovský hřbitov

    No.: 274922

    Auction price: 950 CZK (40 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:28

    fotografie, 1988, 21 x 29 cm, sign. PD Kopp, vzadu opatřeno autorským razítkem, Aantiqari.at Radhošťská, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech…

    Current price: 950 CZK (40 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Pavel Kopp

    (1940)

    Praha - Karlův most

    No.: 274921

    Auction price: 950 CZK (40 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:29

    fotografie, 1988, 21 x 29 cm, sign. PD Kopp, vzadu opatřeno autorským razítkem, Aantiqari.at Radhošťská, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech…

    Current price: 950 CZK (40 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Kysela

    (1913-2004)

    Hřbitovní motiv

    No.: 259841

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:30

    bromostříbrná fotografie, 24,8 x 24 cm, sign. vzadu Kysela, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 650 CZK (28 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Kysela

    (1913-2004)

    Před bouřkou

    No.: 250862

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:31

    bromostříbrná fotografie, 18 x 18 (33 x 28,2) cm, pozdější zvětšenina, vzadu popsáno, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Na Karlově mostě

    No.: 250865

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:32

    silver bromide photo, 18 x 11,8 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Žena s vějířem

    No.: 250859

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:33

    silver bromide photo, 15,2 x 15,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Tváře Jazzu II.

    No.: 282774

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:34

    fotografie, 1968, 28 x 39,2 cm, značeno vzadu autorským razítkem, naražené rohy papíru, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Variace na jazzová témata IV.

    No.: 282773

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:35

    fotografie, II.1970, 28 x 40 cm, č. 17/81, vzadu autorské razítko, nalepen štítek III. foto session Přerov 1970, rohy mírně ohnuté a naražené , Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Na podiu

    No.: 282772

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:36

    fotografie, 1972, 29,2 x 39 cm, vzadu autorské razítko, mírně odřené rohy , Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Dívka

    No.: 282778

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:37

    fotografie, 39,4 x 30,2 cm, vzadu značeno autorským razítkem, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Tanec III.

    No.: 282777

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:38

    fotografie, 1971, 39 x 28,2 cm, vzadu značeno autorským razítkem a razítkem Salon internacional , Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Spolu

    No.: 282776

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:39

    fotografie, 40 x 29,2 cm, vzadu značeno autorským razítkem, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Májový průvod

    No.: 282775

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:40

    fotografie, 70. léta, 28,5 x 39,9 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Před koncertem

    No.: 282779

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:41

    fotografie, 29,7 x 39,7 cm, vzadu značeno autorským razítkem, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Lokomotiva

    No.: 282771

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:42

    fotografie, 30,3 x 40 cm, vzadu autorské razítko, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Vlak

    No.: 282770

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:43

    fotografie, 30,2 x 40,2 cm, vzadu autorské razítko, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Noční ulice

    No.: 282780

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:44

    fotografie, 20,6 x 40,2 cm, vzadu značeno autorským razítkem, naražené rohy, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Závodník

    No.: 275116

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:45

    fotografie, 22,4 x 40,4 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ludvík Souček

    (1926-1978)

    Ze Severní Koree

    No.: 280787

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:46

    fotografie, 17 x 22 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Drahotín Šulla

    (1932)

    Po koupeli

    No.: 250858

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:47

    silver bromide photo, 22 x 13,8 cm, sign. aback D. Šulla, at the edges slightly crumpled paper, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Stanislav Tůma

    (1950-2005)

    Odraz na zdi

    No.: 282542

    Auction price: 2.600 CZK (109 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:48

    bromostříbrná fotografie, 1991, 27,5 x 18,5 cm, sign. PD Stanislav Tůma 1991, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , member of The Association of Professional Photographers

    Current price: 2.600 CZK (109 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Robert Vano

    (1948)

    Chateau de Christian Dior

    No.: 282818

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:49

    fotografie, 18 x 23,3 (29,6 x 41,5) cm, sign. PD Robert Vano, referenční vzorek, manufactura Abram Kelly, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Bělohlávek

    (1924)

    Bůh

    No.: 235354

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 10. 2024 18:00

    dvoubarevný lept, 35,5 x 22,5 cm, sign. PD, papír pokrčen, na levém okraji dva fleky od vody, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman and K. Lidicky at Charles University in Prague

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • J. B. Bérauger

    Myšlenka

    No.: 234085

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 10. 2024 18:01

    dřevoryt, hedvábný papír, 9,8 x 4,7 cm, sign. LD J. B. Bérauger, na levem okraji papíru malá dírka; na pravém okraji lehce ušpiněn, nepatrně pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • J. B. Bérauger

    Píseň Nový denní rozkaz

    No.: 234082

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 10. 2024 18:02

    dřevoryt, hedvábný papír, 9,7 x 4,5 cm, sign LD J. B. Bérauger, levý horní roh papíru lehce pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • J. Bérová

    Ptáček

    No.: 232758

    Auction price: 40 CZK (2 €)

    Planned termination: 17. 10. 2024 18:03

    serigrafie, 1992, 15 x 10,3 cm, sign. PD J. Bérová, na dvojlistu s přáním a pozdravem autorky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 40 CZK (2 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Spytimír Bursík

    (1924)

    Jiří Noha

    No.: 237584

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 10. 2024 18:04

    tisk, 12,6 x 8,6 cm, sign. PD, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Černovský

    Černou stezkou

    No.: 235356

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 17. 10. 2024 18:05

    litografie, 23 x 27 cm, sign PD Černovský, mírně pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 60 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.