-
Vlastimil Zábranský
(1936)
Hádanka: Pozorujete v chování některého z mužů asociální prvky?
Položka č.: 257Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
tuš, papír, 22,5 x 27,3 cm, sign. DU Zábranský, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Zábranský
(1936)
Žena, Muž
Položka č.: 256Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
tuš, fix, papír, 2007, 29,7 x 20,7 cm, sign. PD Zábranský 2007, oboustranná kresba, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Vlastimil Zábranský
(1936)
Postavy
Položka č.: 255Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
tuš, papír, 20 x 27 cm, rám, papír místy zašpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Zábranský
(1936)
Hlava
Položka č.: 254Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
tuš, papír, 30,1 x 21,7 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Vlastimil Zábranský
(1936)
Těžká myšlenka, Svatební košile
Položka č.: 253Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
litografie, tuš, 2006, 29,5 x 20,7 cm, sign. DU Zábranský 2006, oboustranná grafika/kresba, papír místy zašpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlastimil Zábranský
(1936)
Zalévat?
Položka č.: 252Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
tuš, papír, 28 x 21 cm, papír v jednom místě nepatrně zašpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Klápště
(1923-1999)
Apokalyptická kobylka
Položka č.: 251Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
suchá jehla, papír, 1982, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD Klápště 82, č. 9/20, žák prof. F. Tichého a E. Filly, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Klápště
(1923-1999)
Abstrakce
Položka č.: 250Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
suchá jehla, papír, 1967, 32 x 23 cm, sign. PD J. Klápště 1967, č. 4/20, žák prof. F. Tichého a E. Filly, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Klápště
(1923-1999)
Havran
Položka č.: 249Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
suchá jehla, papír, 1994, 14,5 x 12 cm, sign. PD Klápště 94, žák prof. F. Tichého a E. Filly, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Palma
Položka č.: 248Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 1920, 9,7 x 6,6 cm, PN značeno na kameni J.Z., rám, příloha Veraikonu 1920, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Přístav
Položka č.: 247Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
ocelorytina, 9,5 x 16,4 cm, rám, obálka, podpis J. Zrzavý a J. Herčík, podle kresby Jana Zrzavého ocelorytinu provedl Jos. Herčík, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké be…
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Vánoce
Položka č.: 246Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
ocelorytina, 7,5 x 6 cm, DU značeno v desce J.Z., rám, č. 56/200, podle kresby Jana Zrzavého ocelorytinu provedl Jos. Herčík, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy,…
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Maska
Položka č.: 245Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
ocelorytina, 7,5 x 5,2 cm, DU značeno v desce J.Z., rám, č. 8/100, podle kresby Jana Zrzavého ocelorytinu provedl Jos. Herčík, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy…
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Venkovský výjev
Položka č.: 244Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
ručně kolorovaná litografie, 53,5 x 45 cm, sign. LD Vodrážka, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Váchal
(1884-1969)
O. Březina: Ruce
Položka č.: 243Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
dřevoryt, 20,3 x 15 cm, PD značeno ve štočku JVáchal, rám, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Georg Keller
(1568-1634)
Abriss der Statt Pilsen
Položka č.: 190Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
mědirytina, 27 x 31,5 cm, otisk původní mědirytiny, papír ohmataný, v půlce přehnutý, na pár místech natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Matthäus Merian
(1593-1650)
Plán Jihlavy 1647
Položka č.: 189Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
mědirytina, 26,7 x 34,3 cm, otisk původní mědirytiny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
John Speed
(1552-1629)
Mapa Čech
Položka č.: 188Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
mědiryt, kolorovaný, 1626, 43 x 52,5 cm, rám, papír místy pokrčený a natržený
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joris Hoefnagel
(1542-1600)
Znojmo
Položka č.: 187Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
mědiryt, kolorovaný, 31 x 41,5 cm, rám, podle Jorise Hoefnagela vyril Franz Hogenberg
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonio Tempesta
(1555-1630)
Nero na koni
Položka č.: 186Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
mědirytina, 30 x 22,7 cm, podlepeno čtvrtkou, otisk původní mědirytiny, papír zašlý, lehce zažloutlý a pomačkaný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniel Niklaus Chodowiecki
(1726-1801)
Nakládání galeony
Položka č.: 185Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
mědirytina, 9 x 22,5 cm, značeno LD D. Chodowieski del. a PD Schleuen, Daniel Nikolaus Chodowiecki byl významný německo-polský malíř, grafik a ilustrátor polského původu. Narodil se v Gdaňsku (tehdy Danzig), v rodině s francouzskými hugenotskými kořeny. Nejvíce se proslavil svými mědirytinami a lept…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
William Hogarth
(1697-1764)
Večer (Z cyklu Čtyř denních dob)
Položka č.: 184Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
mědiryt, 1738, 48 x 37 cm, rám, neodborně restaurováno, okraje utržené, papír místy pokrčený
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Paul Rubens
(1577-1640)
Obětování Izáka
Položka č.: 183Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
mědiryt, 1614 ?, 38,5 x 30 cm, značeno v desce Petro Paulo Rubens pincit, rám, místy neodborně restaurováno (několik trhlin v papíru, papír místy pokrčený)
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Albrecht Altdorfer
(1480-1538)
Triumfální průvod císaře Maxmiliána I
Položka č.: 182Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
dřevoryt, 40 x 37,5 cm, rám
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Bauch
(1898-1995)
Smutný klaun
Položka č.: 181Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
suchá jehla, akvarel, běloba, 17,6 x 11,6 cm, sign. PD Jan Bauch, papír na okrajích mírně odřený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Bauch
(1898-1995)
Ptačí žena II
Položka č.: 180Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
kolorovaný lept, 15 x 6,5 cm, sign. PD Jan Bauch, místy zašpiněný papír mimo tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Bauch
(1898-1995)
Ptačí žena I
Položka č.: 179Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
lept, 15 x 6,5 cm, sign. PD Jan Bauch, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Bauch
(1898-1995)
Ilustrace k básni Fragment na rozloučenou (originální podpis Jaroslava Seiferta)
Položka č.: 178Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
barevný lept, 17,5 x 5,3 cm, sign. DU Jan Bauch, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu
-
Jan Bauch
(1898-1995)
Krasojezdkyně
Položka č.: 177Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
suchá jehla, 10,6 x 6,3 cm, sign. PD Jan Bauch, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Srpen
Položka č.: 176Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
akvarel, tužka, papír, 30 x 41,5 cm, sign. PD a LD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO