-
František Dostál
(1938-2022)
Bez názvu
Položka č.: 240Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 18:59
bromostříbrná fotografie, 27 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Dostál
(1938-2022)
Z cyklu Pražské příběhy (Miroslav Paleček)
Položka č.: 241Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:00
bromostříbrná fotografie, 37,5 x 27 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Dostál
(1938-2022)
Ze souboru Letní lidé
Položka č.: 242Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:01
bromostříbrná fotografie, 1968-1990, 26,5 x 36,5 cm, sign. na zadní straně František Dostál, papírová pasparta bez skla, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Igor Malijevský
(1970)
Brána, Budapešť 2006
Položka č.: 243Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.125 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:02
autorská bromostříbrná zvětšenina na matném papíře, tónováno selenem, 2006, 43,5 x 55 cm, sign. PD monogr., ediční číslo 1/3, autorské razítko na rubu
Aktuální cena: 27.000 CZK (1.125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michal Macků
(1963)
Uhlotisk
Položka č.: 244Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:03
uhlotisk, kolem roku 2000, 23 x 29 cm, sign. PD Mmacků, PD slepotiskové razítko Michal Macků, rám, č. 6/1, Michal Macků se narodil 17. dubna 1963 v Bruntále. Studoval na Fakultě technologické Polytechnického institutu v Brně a následně dokončil Institut umělecké fotografie v Praze v roce 1989. Je zn…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Reichmann
(1908-1991)
Arboglyfy
Položka č.: 245Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:04
bromostříbrná fotografie, 1978, 40 x 30 cm, sign. na zadní straně Vilém Reichmann, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny RA, DOFO a Q
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Jirásek
(1965-2004)
Těhotná
Položka č.: 246Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:05
bromostříbrný kontakt, 90. léta, 39,7 x 30,3 cm, člen skupiny Bratrstvo, na zadní straně razítko Wannieck Gallery a evidenční číslo JiV 1524, autorova raná práce, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Načeradského na AVU v Praze, člen skupiny Bratrstvo
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tereza Vlčková
(1983)
Z cyklu TWO (fotografie č.3)
Položka č.: 247Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:06
barevná fotografie, 2009, 91 x 91 cm, sign. vzadu Tereza Vlčková 2009, č. 3/15, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Saudek
(1935)
Sestry (Sisters #852/2)
Položka č.: 248Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:07
kolorovaná fotografie, 40,5 x 29,7 cm, sign. PD Jan Saudek, dole popsáno autorem, shlédnuto a ověřeno autorem, český umělecký fotograf, malíř a spisovatel. Patří mezi nejznámější české umělecké fotografy. Jeho práce ovlivnila celosvětovou fotografii. Jedním z příkladů je jeho originální nápad vyfoti…
Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Saudek
(1935)
Children #1903
Položka č.: 249Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:08
kolorovaná fotografie, 38,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Saudek, dole popsáno autorem, shlédnuto a ověřeno autorem, český umělecký fotograf, malíř a spisovatel. Patří mezi nejznámější české umělecké fotografy. Jeho práce ovlivnila celosvětovou fotografii. Jedním z příkladů je jeho originální nápad vyfoti…
Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
André Masson
(1896-1987)
Galerie Louise Leiris 80 dessins 1992 - 1960
Položka č.: 250Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:09
litografický plakát k výstavě, 1960, 67 x 48,5 cm, značeno DU MOURLOT - IMP, plakát k výstavě 80-ti kreseb André Massona 26. října - 26. listopadu 1960, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marino Marini
(1901-1980)
Jahrhunderthalle Bilder aus seinem Atelier
Položka č.: 251Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:10
plakát k výstavě, 1980, 70 x 50 cm, plakát k výstavě Obrazy z ateliéru 14. září - 19. října 1980, plakát nalepen na kartonu, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eugene de Kermadec
(1899-1976)
Galerie Louise Leiris
Položka č.: 252Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:11
litografický plakát k výstavě, 1957, 68 x 49,5 cm, značenp PD MOURLOT - PARIS, plakát k výstavě 29. listopadu - 21. prosince 1957, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
.
Plakát pivovaru Löwenbräu-Baienfurt
Položka č.: 253Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:12
plakát, litografie, 89 x 48,5 cm, rám, plakát k dnes již neexistujícímu pivovaru v městě Baienfurt poblíž Ravensburgu v Bavorsku. Pivovar byl založen v roce 1775 a ukončil svou činnost v roce 1975. Plakát vznikl přibližně v roce 1910 a je provedený v dobovém secesním duchu, přeloženo
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Weiss
Pivo, víno, slivovice - havarie - nemocnice
Položka č.: 254Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:13
osvětový plakát, 1959, 28,5 x 82 cm, značeno LD Weiss, Vydal Ústřední ústav zdravotní osvěty Praha 1959, při okrajích mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Koudelka
(1938)
Alfred de Musset: Lorenzaccio
Položka č.: 255Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 25. 06. 2024 19:14
bromostříbrná fotografie, přelom 60. a 70. let, 30 x 24,5 cm, na zadní straně razítko Copyright Josef Koudelka Praha 3 Pospíšilova 4 Czechoslovakia, Divadlo za branou, režie O. Krejča, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Fišer
(1919-2003)
Nerovný zápas
Položka č.: 386Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:35
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. J. Hough, 1984, výborný stav, nepřeloženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Blažíčka, C. Boudy a M. Salcmana na ČVUT v Praze, prof. J. Nováka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Bilance
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Fišer
(1919-2003)
Bonnie a Clyde po italsku
Položka č.: 387Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:36
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. Steno, 1984, stopa po přeložení, jinak velmi dobrý stav , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Blažíčka, C. Boudy a M. Salcmana na ČVUT v Praze, prof. J. Nováka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Bilance
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Flejšar
(1922-2010)
Oliver Twist
Položka č.: 388Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:37
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. C. Donner, 1984, v rozích stopy po vpichu, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Quido Fojtík
(1926-1995)
Tajný úkol
Položka č.: 389Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:38
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. E. Keosajan, 1969, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, poté prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dobroslav Foll
(1922-1981)
Hraběnka z Hongkongu
Položka č.: 390Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:39
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1970, r. Ch. Chaplin, stopa po přeložení, v okrajích nepatrně opotřeben, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Nováka na VŠUP v Praze, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dobroslav Foll
(1922-1981)
Řeknem si to příští léto
Položka č.: 391Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:40
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. J. Matula, 1977, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Nováka na VŠUP v Praze, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dobroslav Foll
(1922-1981)
Past na generála
Položka č.: 392Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:41
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1972, r. M. Stamenkovič, stopa po přeložení, jinak velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Nováka na VŠUP v Praze, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojmír Frič
(1948-1987)
Kaskadér
Položka č.: 393Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:42
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. I. Velčev, 1975, velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Vondráčka na AVU v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Gal
(1938)
Senzační prázdniny
Položka č.: 394Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:43
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1969, r. J. Girault, velmi dobrý stav, nepatrná stopa po přeložení, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, pracoval ve Studiu Jiřího Trnky
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Gal
(1938)
Příčinu smrti neuvádět
Položka č.: 395Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:44
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1969, r. J. Živanovič, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, pracoval ve Studiu Jiřího Trnky
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Grygar
(1926)
Luk královny Dorotky
Položka č.: 396Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:45
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1971, r. J. Schmidt, stopa po přeložení - včetně protržení cca 2cm, mírná trhlinka na pravém okraji, dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Nováka a E. Filly na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čsl. výtvarných umělců, Výtvarn…
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Grygar
(1926)
Velký flám
Položka č.: 397Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:46
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1987, r. G. Oury, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Nováka a E. Filly na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čsl. výtvarných umělců, Výtvarné skupiny Jiná geometrie a Tvůrčího kolektivu Index
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Milan Grygar
(1926)
Šlechtické hnízdo
Položka č.: 398Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:47
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1969, r. A. Končalovskij, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Nováka a E. Filly na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čsl. výtvarných umělců, Výtvarné skupiny Jiná geometrie a Tvůrčího kolektivu Index
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Grygar
(1926)
Devět kruhů pekla
Položka č.: 399Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 06. 2024 15:48
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1987, r. M. Muchna, výborný stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Nováka a E. Filly na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čsl. výtvarných umělců, Výtvarné skupiny Jiná geometrie a Tvůrčího kolektivu Index
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu