• Heinz Kühle

    (1909-1965)

    Se sudem

    No.: 621

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 12:58

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Ladislav Kuklík

    No.: 622

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 12:59

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • Ladislav Kuklík

    Z okna

    No.: 623

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:00

  • Ladislav Kuklík

    Ke slunci

    No.: 624

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:01

    lept, akvatinta, 1977, 31,5 x 24,5 cm, sign. DU L. Kuklík, rám, 77/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar

  • Ladislav Kuklík

    Kolotoč

    No.: 625

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:02

    lept, akvatinta, 1986, 49,4 x 59,5 cm, sign. DU Kuklík 1986, č. 25/80, na papíře skvrny, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Ladislav Kuklík

    Pohyb a tvar

    No.: 626

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:03

    lept, akvatinta, 1980, 49,5 x 59,5 cm, sign. DU Kuklík 80, č. 55/80, zažloutlý papír, na papíře skvrnky, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

  • Utagawa Kuniaki

    (1835-1888)

    Škola v Osace

    No.: 627

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:04

    dřevořez, 24,2 x 16,8 cm, nalepeno na červeném papíru, papír pokrčený, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Přísaha

    No.: 628

    Auction price: 1.900 CZK (80 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:05

    dřevořez, 35 x 24 cm, nalepeno na hnědý papír, lehce poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.900 CZK (80 €)

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    No.: 629

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:06

    dřevořez, 35 x 23,5 cm, nalepeno na zelený papír, poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Rádce

    No.: 630

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:07

    dřevořez, 35 x 23,5 cm, lehce poškozeno, na jednom místě v tisku zabarveno bělobou, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Bratři

    No.: 631

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:08

    dřevořez, 31,7 x 24 cm, lehce poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Kuchař

    No.: 632

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:09

    dřevořez, 35 x 23,5 cm, lehce poškozeno, nahoře malé potržení cca 1 cm dlouhé, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Noční chodci

    No.: 633

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:10

    dřevořez, 33,5 x 23,5 cm, poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Kuřák opia

    No.: 634

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:11

    dřevořez, 34,5 x 23,5 cm, lehce poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Našeptávačka

    No.: 635

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:12

    dřevořez, 34 x 23,5 cm, adjustováno do bílého papírového rámečku, lehce poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Tanečník

    No.: 636

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:13

    dřevořez, 35,5 x 24,3 cm, nalepeno na šedý papír, lehce poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Kimono

    No.: 637

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:14

    dřevořez, 34,5 x 24 cm, lehce poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Mistr meče

    No.: 638

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:15

    dřevořez, 34,5 x 23 cm, poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Závistlivec

    No.: 639

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:16

    dřevořez, 36 x 24,2 cm, poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Obránce

    No.: 640

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:17

    dřevořez, 35 x 24,3 cm, nalepeno na šedý papír, poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Špatný obchod

    No.: 641

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:18

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Krkavci

    No.: 642

    Auction price: 2.200 CZK (92 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:19

    dřevořez, 34,5 x 22 cm, nalepeno na šedý papír, poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.200 CZK (92 €)

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Příprava na boj (diptych)

    No.: 643

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:20

    dřevořez, 36,1 x 24 a 36,1 x 23,4 cm, jedna z grafik nalepena na bílém papíru, jedna z grafik natržená u spodního okraje; druhá grafika nahoře poškozená, u spodního okraje natržená na dvou místech, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Žádost s volavkou v pozadí (diptych)

    No.: 644

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:21

    dřevořez, 36 x 24,6 a 36,5 x 25 cm, nalepeno na černém papíru, značeno DU, na jedné z grafik skvrny, poškozeno v horních rozích; druhá grafika poškozená u levého okraje na dvou místech, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Pozdě v noci (diptych)

    No.: 645

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:22

    dřevořez, 34,2 x 23,8 a 34 x 23,9 cm, nalepeno na bílém papíru, značeno LD a PU, papír pokrčený a místy poškozen, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Spor (diptych)

    No.: 646

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:23

    dřevořez, 36,6 x 25,5 a 37 x 25,8 cm, nalepeno na růžovém papíru, značeno v dolní části, papír místy pokrčený, místy poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Noda Kyuho

    (1879-1971)

    Námořník Kezori Kuemon

    No.: 647

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:24

    dřevořez, 40,5 x 26,9 cm, značeno PD, zažloutlý papír, pravý horní růžek pokrčený, levý dolní roh ušpiňen černou barvou, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Monsef Labib

    Orientalní město

    No.: 648

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:25

    tempera, papyrus, 88 x 60 cm, sign. LD, na zadní straně autorské razítko, papír mírně potrhaný, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Bondan Lacina

    (1912-1971)

    Pohled do vsi

    No.: 649

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:26

    dřevoryt, 18,6 x 25,7 cm, sign. PD b. Lacina, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Antonín Landa

    (1899-1968)

    Plachetnice na moři

    No.: 650

    Planned termination: 27. 09. 2024 13:27

    tempera, běloba, papír, 33,3 x 45 cm, sign. PD Ant. Landa, Provenance: Antiquarian Dlážděná