Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Ježíš a hodiny
Položka č.: 828Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:25
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Bohuslav Reynek
(1882-1971)
Stoupy
Položka č.: 829Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:26
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Marina Richter
Hra na Romeo a Julii
Položka č.: 830Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:27
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Pavla Rousová-Vicenová
(1884-1939)
Pražský Hrad
Položka č.: 831Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:28
Jan Rusňák
(1911-2001)
Begonie
Položka č.: 832Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:29
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Jan Ryšánek
Konvolut pěti kreseb s motivy krajiny
Položka č.: 833Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:30
pastel, uhel, akvarel, křída, papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jan Ryšánek
Konvolut šesti kreseb Ženy a květiny
Položka č.: 834Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:31
pastel, uhel, tuš, papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jan Ryšánek
Konvolut pěti kreseb Vesnické postavy
Položka č.: 835Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:32
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jan Ryšánek
Konvolut osmi kreseb s folklorními motivy
Položka č.: 836Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:33
pastel, akvarel, papír, 27,7 x 43,7, 42 x 27,7, 35,5 x 25,7, 27,7 x 44, 33 x 25, 41,5 x 27,4, 34 x 25, 53,6 x 29,5 cm, papíry celkově lehce zašlé, místy zažloutlé či vybledlé a s drobnými dírkami, některé papíry jsou lehce natržené, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Josef Řeřicha
(1872-1959)
Blánice: Nad Benešovským mlýnem
Položka č.: 837Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:34
dřevoryt, ruční papír, 36,5 x 27 cm, sign. PD J. Řeřicha, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kouly na ČVUT v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
Dalibor Říhánek
Kůň na pastvě
Položka č.: 838Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:35
dřevoryt, 1981, 13,5 x 20 cm, sign. PD Říhánek 81, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Dobiáše na SPŠ keramické v Bechyni, prof. F. Jiroudka na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Martin Salajka
(1981)
Chameleon
Položka č.: 839Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:36
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
Martin Salajka
(1981)
Hnízdo II
Položka č.: 840Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:37
litografie, 2023, 21 x 15 cm, sign. PD Martin Salajka 2023, č. 83/150, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Martin Salajka
(1981)
Sovy
Položka č.: 841Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:38
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Martin Salajka
(1981)
Vanitas II
Položka č.: 842Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:39
litografie, 2021, 64 x 47 cm, sign. PD Martin Salajka 2021, č. 13/50, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Martin Salajka
(1981)
Vanitas I
Položka č.: 843Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:40
litografie, 2021, 63,5 x 47 cm, sign. PD Martin Salajka 2021, č. 19/50, žák prof. M. Rittsteina
Josef Saska
Stará vrata
Položka č.: 844Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:41
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Rumen Sazdov
Song for you
Položka č.: 845Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:42
suchý pastel, jehla, 2009, 41 x 30 cm, Antikvariát Dlážděná
Klára Sedlo
(1993)
Ztracen v lese
Položka č.: 846Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:43
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Klára Sedlo
(1993)
Dinosauří pláň
Položka č.: 847Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:44
Zdenek Seydl
(1916-1978)
Pohádky
Položka č.: 848Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:45
kombinovaná technika, papír, jedenáctkrát 25 x 16,4 cm, sign. D Seydl, na zadní straně razítko: Zdenek Seydl z pozůstalosti, papír je prohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké…
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Zdeněk Seydl
(1916-1978)
The best teacher
Položka č.: 849Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:46
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Rudolf Herbert Schlindenbuch
(1877-1934)
Chebský hrad
Položka č.: 850Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:47
akvatinta, mezzotinta, 26,5 x 24,5 cm, sign. PD RH Schlindenbuch, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Ludvík Schneiderka
(1903-1980)
Vesnice v horách
Položka č.: 851Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:48
kvaš na ručním papíře, 1960, 18 x 50 cm, sign. PD Ludvík Schneiderka, papír mírně zažloutlý, zbytky po lepence na kartonu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Vladimír Silovský
(1891-1974)
Zorané pole
Položka č.: 852Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:49
suchá jehla, 20,3 x 27 cm, sign. PD V. Silovský, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Vladimír Silovský
(1891-1974)
Nová Lesná (pod Tatrami)
Položka č.: 853Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:50
suchá jehla, 23 x 29 cm, sign. PD V. Silovský, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar
Vladimír Silovský
(1891-1974)
Krajina u Ostravy
Položka č.: 854Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:51
dřevoryt, 27,7 x 33,5 cm, sign. PD V. Silovský, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar
Vladimír Silovský
(1891-1974)
Hráz Holenského rybníka
Položka č.: 855Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:52
suchá jehla, 33,5 x 47 cm, sign. PD V. Silovský, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Vladimír Sirůček
Katedrála sv. Víta
Položka č.: 856Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:53
Václav Sivko
(1923-1974)
Hrad
Položka č.: 857Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:54
lept, 1952, 10 x 10 cm, sign. PD V. Sivko 52, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)