• Jean Duplessis-Bertaux

    (1747-1819)

    Jean Paul Marat

    Položka č.: 441

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:58

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jean Duplessis-Bertaux

    (1747-1819)

    Zatčení Rebespierra dne 28. července 1794

    Položka č.: 442

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:59

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Lubomír Dušek

    Chodec

    Položka č.: 443

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:00

    akvatinta, 56,5 x 46,4 cm, sign. DU L. Dušek, č. 7/50, papír mírně zašlý, při okrajích ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Dieter Eckert

    Toskánsko I

    Položka č.: 444

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:01

    litografie, 54 x 44 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Dieter Eckert

    Siena

    Položka č.: 445

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:02

    lept, 29,5 x 25 cm, sign. PD D. Eckert, č. 41/100

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Praha v zimě

    Položka č.: 446

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:03

    litografie, 18,3 x 48,7 cm, sign. PD F. Emler, rám, 74/80, dolní levý roh pasparty pošpiněn bílou barvou, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Dušan Fencl

    Spojení

    Položka č.: 447

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:04

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Dušan Fencl

    Raněné duše

    Položka č.: 448

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:05

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Dušan Fencl

    Polibek smrti

    Položka č.: 449

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:06

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Ulice v Orientu

    Položka č.: 450

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:07

    litografie, 36,3 x 25,2 cm, sign. PD Fiala, 25/30, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Václav Fiala

    Záliv

    Položka č.: 451

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:08

    dřevoryt, 29, 5 x 23, 9 cm, sign. PD V. Fiala, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Václav Fiala

    Toskánsko

    Položka č.: 452

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:09

    dřevoryt, 31, 7 X 42, 5 cm, sign. PD V. Fiala, při okrajích mimo tisk mírně poškozeno, vodní skvrna na papíře, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Václav Fiala

    Japonská krajina

    Položka č.: 453

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:10

    dřevoryt, 39, 5 x 29, 1 cm, značeno LD v desce VF, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Václav Fiala

    Vesnice

    Položka č.: 454

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:11

    dřevoryt, 30, 1 x 40 cm, značeno LD v desce V. Fiala, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Václav Fiala

    Lov

    Položka č.: 455

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:12

    dřevoryt, 36, 8 x 46, 4 cm, při okrajích mimo tisk mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Václav Fiala

    Indonésie

    Položka č.: 456

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:13

    dřevoryt, 49, 8 x 35, 7 cm, při okrajích mimo tisk mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Kříž za dědinou

    Položka č.: 457

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:14

    litografie, 27 x 38 cm, sign. PD V. Fiala, č. 12/25, PD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Krávy na pastvě

    Položka č.: 458

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:15

    litografie, 27,8 x 39 cm, sign. PD V. Fiala, č. 1/4, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Neděle ve Veličné

    Položka č.: 459

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:16

    litografie, 26,5 x 39 cm, sign. PD V. Fiala, č. 7/13, PD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Váza s jarním kvítím

    Položka č.: 460

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:17

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Na českém venkově

    Položka č.: 461

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:18

    litografie, 1939, 31,5 x 42,8 cm, sign. PD V. Fiala 39, 13/20 autorský tisk, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Městečko

    Položka č.: 462

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:19

    litografie, 1934, 30,3 x 40,3 cm, sign. PD V. Fiala 34, 5. autorský tisk, LD i PD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Cesta do města

    Položka č.: 463

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:20

    dřevoryt, 32 x 42,8 cm, sign. PD Václav Fiala, 5. autorský tisk, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Slovensko

    Položka č.: 464

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:21

    litografie, 1931, 26,5 x 36,3 cm, sign. PD V. Fiala 31, č. 6/14, PD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Večer

    Položka č.: 465

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:22

    litografie, 29 x 41,5 cm, sign. PD V. Fiala, č. 3/8, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    V košických horách

    Položka č.: 466

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:23

    dřevoryt, 40 x 30 cm, sign. PD Václav Fiala, 5. autorský tisk, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Na poloninách

    Položka č.: 467

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:24

    litografie, 31,5 x 44 cm, sign. PD V. Fiala, č. 6/14, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Cikáni

    Položka č.: 468

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:25

    litografie, 42,8 x 30,5 cm, sign. PD V. Fiala, č. 4/17, PD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Shromáždění před kostelem

    Položka č.: 469

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:26

    litografie, 29 x 40 cm, sign. PD V. Fiala, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Podtatranská dědina

    Položka č.: 470

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:27

    litografie, 28,3 x 38 cm, sign. PD V. Fiala, č. 10/20, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)