-
Zdeněk Raiser
(1935)
Zlatý podzim
Položka č.: 805Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:02
akryl, sololit, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, rožky mírně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Raiser
(1935)
František Běhounek a generál Nobile míjejí severní pól
Položka č.: 806Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:03
olej, sololit, 2020, 70 x 50 cm, sign. PD Raiser 20, pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti příliš nezajíma…
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rambousek
(1895-1976)
Nerudova ulice
Položka č.: 807Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:04
lept, 32 x 24 cm, sign. PD Jan Rambousek, A.T., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Židovský hřbitov
Položka č.: 808Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:05
litografie, 34,5 x 43,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/46, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Hořící keř (Domek v Izraeli)
Položka č.: 809Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:06
litografie, 34,8 x 25,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Loreta v noci
Položka č.: 810Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:07
litografie, 17,2 x 29 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 13/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Dům s dvěma komíny
Položka č.: 811Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:08
litografie, 37,5 x 27 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 16/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Zkouška orchestru
Položka č.: 812Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:09
litografie, 27 x 32 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 23/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Křížová cesta v Jeruzalémě
Položka č.: 813Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:10
litografie, 37,5 x 26,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 58/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Wagnerova vila
Položka č.: 814Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:11
litografie, 33,5 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 7/55, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Anglické sídlo
Položka č.: 815Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:12
litografie, 32,5 x 40 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 4/28, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Pohořelec
Položka č.: 816Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:13
litografie, 32 x 40,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 127/170, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Panorama
Položka č.: 817Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:14
litografie, 32,5 x 41 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 117/160, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Rodná krajina Gustava Mahlera
Položka č.: 818Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:15
litografie, 32,5 x 42,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 23/48, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Třeboň
Položka č.: 819Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:16
kombinovaná technika, plátno, 2005, 19,5 x 19,5 cm, sign. PD Reinerová, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Večerní Pohořelec
Položka č.: 820Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:17
kombinovaná technika, plátno, 2005, 19 x 19,5 cm, sign. LD Reinerová, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Okno mého ateliéru
Položka č.: 821Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:18
kombinovaná technika, plátno, 2007, 23,3 x 29 cm, sign. DU Reinerová, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Rélink
(1880-1945)
Důvěrný rozhovor
Položka č.: 822Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:19
akvarel, tuš, papír, 1928, 31,5 x 28,5 cm, sign. LD Karel Rélink 1928, rám, měřen výřez pasparty, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Brožíka na Akademii výtvarných umění v Praze
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Rerych
Kompozice
Položka č.: 823Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:20
bromostříbrná fotografie, 31 x 30,5 cm, sign. na zadní straně Rerych, 3/20, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohuslav Reynek
(1882-1971)
Žebřík
Položka č.: 825Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:22
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 13,3 x 8,7 cm, pozdější otisk z původní desky, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohuslav Reynek
(1882-1971)
Motýl
Položka č.: 826Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:23
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 14,3 x 12,3 cm, PD značeno Tisk Reynek, značení v PD pochází od Daniela Reynek (1928-2014) - syna Bohuslava Reynka, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohuslav Reynek
(1882-1971)
Sen
Položka č.: 827Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:24
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 15,5 x13 cm, pozdější otisk z původní desky, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Ježíš a hodiny
Položka č.: 828Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:25
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Bohuslav Reynek
(1882-1971)
Stoupy
Položka č.: 829Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:26
suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 1955-56, 24,8 x 16,1 cm, z cyklu Don Quijote, pozdější otisk z původní desky, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marina Richter
(1962)
Hra na Romeo a Julii
Položka č.: 830Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:27
lept, 2002, 17,5 x 25,7 cm, sign. Marina Richter 2002, rám, č. 50/95, na zadní straně štítek s popisem a razítkem Auditoris Bohemiae, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavla Rousová-Vicenová
(1884-1939)
Pražský Hrad
Položka č.: 831Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:28
lept, 32 x 24,5 cm, podpis Karel Muller PD nepatří autorce, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rusňák
(1911-2001)
Begonie
Položka č.: 832Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:29
kombinovaná technika, běloba, karton, 55 x 30 cm, sign. LN J. Rusňák, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Ryšánek
Konvolut pěti kreseb s motivy krajiny
Položka č.: 833Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:30
pastel, uhel, akvarel, křída, papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Ryšánek
Konvolut šesti kreseb Ženy a květiny
Položka č.: 834Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:31
pastel, uhel, tuš, papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Ryšánek
Konvolut pěti kreseb Vesnické postavy
Položka č.: 835Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:32
5 x kresba (pastel. uhel, papír), 42,9 x 33,3, 44,3 x 34,6, 37,9 x 28,6, 18,2 x 15,1, 32,4 x 23,9 cm, rám, Švadlenka, Starší muž s doutníkem, Chlapec s větvičkou, Žena, Dívky v krojích, drobné oděrky na rámech, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu