• Ramon Moscardó

    (1953)

    Na Karlově mostě

    No.: 222

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:41

    kombinovaná technika, papír, 46 x 61 cm, sign. PD Moscardó, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Matěj Motyčka

    (1960)

    Kabaret

    No.: 223

    Auction price: 5.500 CZK (230 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:42

    kombinovaná technika, 76,5 x 57,5 cm, sign. PD Motyčka, rám, Matěj Motyčka je rodilý Moravan, vyrůstal v hudební rodině a již od útlého věku se věnoval hudbě. Působil v několika kapelách na Moravě a později v Praze. Svůj život zasvětil skládání písní, malbě a cestování. Absolvoval uměleckou školu a…

    Current price: 5.500 CZK (230 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Herec, který kdysi hrával Romea

    No.: 224

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:43

    dřevoryt, 34,5 x 24 cm, sign. PD Seydl, levý dolní roh ohnutý, the disciple of prof. J. Konupek and F. Kysela

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jacek K. Zielinsky

    (1943)

    Torzo

    No.: 225

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:44

    mezzotinta, 1982, 29,5 x 19,5 cm, sign. PD Jacek K. Zielinsky 1982, č. 40/50, na papíře skrny, pravý dolní kraj ohnutý

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Veronika Psotková

    (1981)

    Esence

    No.: 226

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:45

    litografie, 2021, 35 x 49 cm, sign. Veronika Psotková 2021, č. 21/70

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Andrzej Pietsch

    (1932-2010)

    Krakov

    No.: 229

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:48

    lept, 1965, 36,3 x 104 cm, rám, č. 11/30, Lept podle původní veduty J. Houfnagela z roku 1613, rám je místy lehce poškrábaný, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Scarlet Nikolská

    (1949)

    Rybář

    No.: 230

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:49

    lept, akvatinta, 1993, 23,8 x 17,8 cm, sign. DU Scarlet Nikolská 1993, č. 3/29, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Radana Jařabáčová

    (1957)

    Kouzelník

    No.: 231

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:50

    mezzotinta, kombinovaná technika, 1991, 26,7 x 19,5 cm, sign. PD R. Jařabáčová 91, č. 34/60, Radana Jařabáčová absolvovala AVU v Praze v ateliéru grafiky prof. Ladislava Čepeláka. Její umělecká tvorba zahrnuje grafiku, ilustraci, textilní design a šperky. Pravidelně se účastní výstav jak v České rep…

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jitka Bezúrová

    (1958)

    Očami vplávalo do mňa detstvo

    No.: 232

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:51

    lept, 1987, 32,3 x 24,3 cm, sign. PD J. Bezúrová 1987, rám, č. 8/18, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Svolinský

    (1896-1986 )

    Sonet bez názvu

    No.: 233

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:52

    litografie, 46,6 x 30,2 cm, sign. LD KSvolinský, rám, č. 17/200, vodoznak Lyra Pragensis, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graph…

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Dieter Eckert

    (1942)

    Toskánsko II

    No.: 234

    Auction price: 850 CZK (36 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:53

    litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD D. Eckert, č. 92/99

    Current price: 850 CZK (36 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Dieter Eckert

    (1942)

    Toskánsko III

    No.: 235

    Auction price: 850 CZK (36 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:54

    litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.

    Current price: 850 CZK (36 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Roman Karpaš

    (1951)

    Mosty

    No.: 236

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:55

    lept, kombinovaná technika, papír, 1993, 72,7 x 45,7 cm, sign. PD Karpaš 93, č. 5/20, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Wena Wona

    Marylin

    No.: 237

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:56

    serigrafie, 2023, 43,5 x 32 cm, sign. PD Wona Wena 2023, č. 19/100

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Ze souboru Psí příběhy

    No.: 238

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:57

    bromostříbrná fotografie, 26 x 36 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Praha - Vyšehrad

    No.: 239

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:58

    bromostříbrná fotografie, 27,5 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Bez názvu

    No.: 240

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 18:59

    bromostříbrná fotografie, 27 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Z cyklu Pražské příběhy (Miroslav Paleček)

    No.: 241

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 19:00

    bromostříbrná fotografie, 37,5 x 27 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Ze souboru Letní lidé

    No.: 242

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 19:01

    bromostříbrná fotografie, 1968-1990, 26,5 x 36,5 cm, sign. na zadní straně František Dostál, papírová pasparta bez skla, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Igor Malijevský

    (1970)

    Brána, Budapešť 2006

    No.: 243

    Auction price: 27.000 CZK (1.125 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 19:02

    autorská bromostříbrná zvětšenina na matném papíře, tónováno selenem, 2006, 43,5 x 55 cm, sign. PD monogr., ediční číslo 1/3, autorské razítko na rubu

    Current price: 27.000 CZK (1.125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Michal Macků

    (1963)

    Uhlotisk

    No.: 244

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 19:03

    uhlotisk, kolem roku 2000, 23 x 29 cm, sign. PD Mmacků, PD slepotiskové razítko Michal Macků, rám, č. 6/1, Michal Macků se narodil 17. dubna 1963 v Bruntále. Studoval na Fakultě technologické Polytechnického institutu v Brně a následně dokončil Institut umělecké fotografie v Praze v roce 1989. Je zn…

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vilém Reichmann

    (1908-1991)

    Arboglyfy

    No.: 245

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 19:04

    bromostříbrná fotografie, 1978, 40 x 30 cm, sign. na zadní straně Vilém Reichmann, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of the surrealistic group RA, DOFO and Q

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav Jirásek

    (1965-2004)

    Těhotná

    No.: 246

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 19:05

    bromostříbrný kontakt, 90. léta, 39,7 x 30,3 cm, člen skupiny Bratrstvo, na zadní straně razítko Wannieck Gallery a evidenční číslo JiV 1524, autorova raná práce, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Tereza Vlčková

    (1983)

    Z cyklu TWO (fotografie č.3)

    No.: 247

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 19:06

    barevná fotografie, 2009, 91 x 91 cm, sign. vzadu Tereza Vlčková 2009, č. 3/15, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Saudek

    (1935)

    Sestry (Sisters #852/2)

    No.: 248

    Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 19:07

    kolorovaná fotografie, 40,5 x 29,7 cm, sign. PD Jan Saudek, dole popsáno autorem, shlédnuto a ověřeno autorem, český umělecký fotograf, malíř a spisovatel. Patří mezi nejznámější české umělecké fotografy. Jeho práce ovlivnila celosvětovou fotografii. Jedním z příkladů je jeho originální nápad vyfoti…

    Current price: 28.000 CZK (1.167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Saudek

    (1935)

    Children #1903

    No.: 249

    Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 19:08

    kolorovaná fotografie, 38,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Saudek, dole popsáno autorem, shlédnuto a ověřeno autorem, český umělecký fotograf, malíř a spisovatel. Patří mezi nejznámější české umělecké fotografy. Jeho práce ovlivnila celosvětovou fotografii. Jedním z příkladů je jeho originální nápad vyfoti…

    Current price: 28.000 CZK (1.167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • André Masson

    (1896-1987)

    Galerie Louise Leiris 80 dessins 1992 - 1960

    No.: 250

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 19:09

    litografický plakát k výstavě, 1960, 67 x 48,5 cm, značeno DU MOURLOT - IMP, plakát k výstavě 80-ti kreseb André Massona 26. října - 26. listopadu 1960, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Marino Marini

    (1901-1980)

    Jahrhunderthalle Bilder aus seinem Atelier

    No.: 251

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 19:10

    plakát k výstavě, 1980, 70 x 50 cm, plakát k výstavě Obrazy z ateliéru 14. září - 19. října 1980, plakát nalepen na kartonu, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Eugene de Kermadec

    (1899-1976)

    Galerie Louise Leiris

    No.: 252

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 19:11

    litografický plakát k výstavě, 1957, 68 x 49,5 cm, značenp PD MOURLOT - PARIS, plakát k výstavě 29. listopadu - 21. prosince 1957, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • .

    Plakát pivovaru Löwenbräu-Baienfurt

    No.: 253

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 19:12

    plakát, litografie, 89 x 48,5 cm, rám, plakát k dnes již neexistujícímu pivovaru v městě Baienfurt poblíž Ravensburgu v Bavorsku. Pivovar byl založen v roce 1775 a ukončil svou činnost v roce 1975. Plakát vznikl přibližně v roce 1910 a je provedený v dobovém secesním duchu, přeloženo

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.