• Petr Hampl

    Pojďte si hrát

    Položka č.: 501

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:58

    suchá jehla, 1973, 24,7 x 29,9 cm, sign. PD Hampl 1993, č. 3/20, značeno v desce PD Hampl, papír zažloutlý, mimo tisk hnědé skvrnky, kraje ohnuté a ohmatané, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace v…

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

  • Petr Hampl

    V létě

    Položka č.: 502

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 10:59

    suchá jehla, 1973, 24,7 x 32,2 cm, sign. PD Hampl Petr 1973, č. 6/20, značeno v desce LD H, mírně zažloutlý papír, při okrajích nepatrně ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky

  • František Xaver Harlas

    (1865-1947)

    Řeka

    Položka č.: 503

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:00

    akvarel, tuš, papír, 28,5 x 39 cm, sign. PD Dr. F.X. Harlas, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Jiljí (Ilja) Hartinger

    Město

    Položka č.: 504

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:01

    linoryt, 1967, 24 x 27,5 cm, sign. PD JHartinger 67, rám, č. 144/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Jiřina Hartingerová-Tobolíková

    Cirkus

    Položka č.: 505

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:02

    litografie, 1982, 12,7 x 18 cm, sign. J. Hartingerová - Tobolíková 82, pasparta, č. 93/150, látková páska pasparty mírně zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Eva Hašková

    Položka č.: 506

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:03

    lept, akvatinta, papír, 1983, 29,5 x 24,5 cm, sign. PD Eva Hašková, č. 64/90, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Eva Hašková

    Karel Čapek

    Položka č.: 507

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:04

    akvatinta, lept, 47,5 x 33 cm, sign. PD Eva Hašková , č. 76/200, DU vodotisková značka Lyra Pragensis, papír mírně ohmataný a zkroucený po srolování, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

  • Ivan Helekal

    Modrý maják

    Položka č.: 508

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:05

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Jitka Hilská

    Zraněná duše

    Položka č.: 509

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:06

    monotyp, koláž, papír, 2009, 34,5 x 27,3 cm, sign. DU J.Hilská, žákyně doc. M. Romberga a O. Smutného

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

  • František Hodonský

    Krajina architektura

    Položka č.: 510

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:07

    litografie, 1995, 56,5 x 74 cm, sign. PD F. Hodnoský 1995, č. 3/20, rožky mírně ohnuté, při levém okraji v jednom místě natrženo, papír nepatrně pomačkaný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké bese…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • František Hodonský

    Plovoucí smaragdy

    Položka č.: 511

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:08

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

  • Josef Holler

    (1903-1982)

    Letní brigáda

    Položka č.: 512

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:09

    litografie, 1949, 34 x 46 cm, sign. PD Holler 49, autorský tisk, mimo tisk potrhaný a zašpiněný pravý okraj papíru, Antikvariát Dlážděná, externí žák prof. Z. Kratochvíla, žák prof. F. Desnoyera na École des Arts Décoratifs a prof. E. Camiho na École des Beaux Arts v Paříži, prof. V. Silovského na A…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Holler

    (1903-1982)

    Dívky na stavbě

    Položka č.: 513

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:10

    litografie, 1950, 33 x 44 cm, sign. PD Holler 50, 43009, Antikvariát Dlážděná, externí žák prof. Z. Kratochvíla, žák prof. F. Desnoyera na École des Arts Décoratifs a prof. E. Camiho na École des Beaux Arts v Paříži, prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen JUV a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Johann Baptista Homann

    (1664-1724)

    Systema Solare et Planetarium

    Položka č.: 514

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:11

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Sušák

    Položka č.: 515

    Vyvolávací cena: 6.300 CZK (263 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:12

    Aktuální cena: 6.300 CZK (263 €)

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Střecha

    Položka č.: 516

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:13

    barevná akvatinta, 2008, 55 x 40 cm, monogr. PD H. 2008, č. 1/20

  • Horák

    Ryby

    Položka č.: 517

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:14

    olej, plátno, 1936, sign. PD Horák 36, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Marta Horáková

    (1911-2010)

    Černé moře

    Položka č.: 518

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:15

    olejová tempera, lepenka, 29 x 60 cm, sign. PD Marta Horáková, rám

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Helena Horálková

    Ryby

    Položka č.: 519

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:16

    litografie, 1993, 64 x 49 cm, sign. PD H. Horálková 93, č. 4/5, na papíře zejména v dolní části skvrny, po stranách na mnoha místech natrženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně R. Klimoviče, J. Hořánka a J. Mahelky na SOŠV v Praze, prof. W. Klemkeho na Kunsthochschule v Berlíně

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Miroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Zasněný klaun

    Položka č.: 520

    Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:17

    litografie, 1990, 38,5 x 31,1 cm, sign. PD Hořánek 90, č. 89/119, LD razítko autora, u horního okraje papír uprostřed lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

  • Jan Hrnčárek

    (1918-2009)

    Dukelský průsmyk

    Položka č.: 521

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:18

    vlna, papír, 40 x 76 cm, monogr. PD JH, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák O. Schüllera, prof. O. Nejedlého, V. Sychry, J. Lieslera a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • V. Hrušková

    Položka č.: 522

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:19

    olej, plátno, 10 x 11,8 cm, sign. LD V Hrušková, rám, vzadu na rámu nalepen štítek s věnováním, papírová pasparta mírně zašlá, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Gorily

    Položka č.: 523

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:20

    suchá jehla, 2020, 24,7 x 34,7 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2020, č. 34/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

  • Tomáš Hřivnáč

    Počítání II.

    Položka č.: 524

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:21

    suchá jehla, 2021, 30 x 50 cm, sing. PD Tomáš Hřivnáč 2021, č. 37/50, při horním okraji nepatrně ohnuto, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    1500 m na ledě

    Položka č.: 525

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:22

    suchá jehla, 2015, 39,5 x 29,5, cm, sign. PD Tomáš GHřivnáč 2015, č. 11/30, slepotisková značka TH, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Neznámá

    Položka č.: 526

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:23

    Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Čtyři

    Položka č.: 527

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:24

    olej, papír, 1998, 10 x 21 cm, sign. DU Chaba 98, soukromé studium

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Toyohara Chicanobu

    (1838-1912)

    Příprava na vstup do Chitoba paláce v době Tokugawa (diptych)

    Položka č.: 528

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:25

    dřevoryt, 35,5 x 24 a 36 x 24 cm, značeno LD, rám, zejména v horní části diptychu nahnědlé flíčky, grafika zašlá, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Toyohara Chicanobu

    (1838-1912)

    Ženy v paláci Chikoda (triptych)

    Položka č.: 529

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:26

    dřevořez, 36,3 x 23,4 - 24,8 cm, nalepeno na černém papíru, místy poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Toyohara Chikanobu

    (1838-1912)

    Zametání sazí

    Položka č.: 530

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:27

    dřevořez, 35,5 x 23,5 cm, nalepeno na červený papír, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)