-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Chopin
Položka č.: 282806Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:54
litografie, 17,9 x 11,8 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 34/200, po levém okraji drobné žluté flíčky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Scie…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Za oponou
Položka č.: 282805Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:55
litografie, 17,4 x 11,2 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 27/160, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Suchý
(1931)
Zrada
Položka č.: 281570Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:56
litografie, 16,1 x 10,9 cm, sign. PD Jiří Suchý, č. 81/120, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986 )
Sonet bez názvu
Položka č.: 282808Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:57
litografie, 46,6 x 30,2 cm, sign. LD KSvolinský, rám, č. 17/200, vodoznak Lyra Pragensis, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Sychra
(1903-1963)
Dáma se slunečníkem
Položka č.: 278327Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:58
litografie, 1990, 39,8 x 34,8 cm, sign. DU V. Sychra 90, lehounce ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU, spoluzakladatel SVU Mánes
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Dívka
Položka č.: 277894Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:59
linoryt, 1976, 31 x 30 cm, sign. PD K. Šafář 76, rám, č. 41/70, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šimůnek
(1869-1942)
Dívka v kroji
Položka č.: 282817Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 19:00
kombinovaná technika, 15,5 x 20,5 cm, sign. PD K. Šimůnek 1941, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Štefan
(1953)
Mráz kopřivu nespálí
Položka č.: 282798Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 19:01
kvaš, uhel, olej, pastel, papír, 1988, 72 x 49 cm, sign. LD Štefan, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František S. Tvrdý
(1912-1974)
Abstraktní kompozice
Položka č.: 274285Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 19:02
pastel, uhel, papír, 1947, 18,8 x 10,9 cm, sign. PD F. S. Tvrdý, rám, zažloutlá papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium v malířské škole J. Kutmana v Praze, u I. Kulce na Ukrajinské akademii AVU, konzervace a technologie ve speciálce u prof. B. Slánského a figuráln…
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Čáslav, Radnice
Položka č.: 282809Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 19:03
lept, 1944, 33,2 x 22,5 cm, sign. PD JC.Vondrouš 1944, rám, č. 9, značeno v desce LD Vondrouš 1944, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Wielgus
(1910-1998)
Žena s drakem
Položka č.: 268780Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 19:04
suchá jehla, 1987, 40 x 24,5 cm, sign. DU Wielegus, pasparta, DU věnování, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Dvořáka na VŠUP v Praze, prof. O. Španiela na AVU v Praze a A. Zanelliho na Accademia di belle Arti v Římě
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamila Ženatá
(1953)
Tao
Položka č.: 281328Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 19:05
lept, akvatinta, 40 x 39,7 cm, sign. PD Kamila Ženatá, č. 1/50, ve spodní část ve dvou místech drobná skvrna, papír mírně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně L. Čepeláka
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Domek
Položka č.: 275092Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 19:06
litografie, 52 x 37 cm, sign. PD jana Reinerová , rám , č. 78/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ferdinand Adámek
(1896-1975)
Krajina
Položka č.: 269433Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:00
olej, karton, 24,5 x 32 cm, sign. LD Adámek Ferd., rám, rám poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kateřina Bártová
Les v zimě
Položka č.: 263705Vyvolávací cena: 320 CZK (14 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:01
tempera, běloba, tuš, papír, 29 x 21 cm, sign. PD Bártová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 320 CZK (14 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Blažek
(1904-2000)
Krajina
Položka č.: 269432Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:02
olej, karton, 33,5 x 47 cm, sign. LD Z. Blažek, rám, zezadu Vánoce 1958 Zdeněk, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Cihelka
(1881-1958)
Na horách
Položka č.: 282814Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:03
olej, karton, 34,8 x 49 cm, sign. PD O.Cihelka, rám, rám s četnými oděrky, malba místy poškrábana, na jednom místě malá dírka v malbě, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných tamtéž
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef M. Černovický
(1906-1991)
Zima v jižních Čechách
Položka č.: 281356Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:04
olej, plátno, 35 x 49,8 cm, sign. PD J.M. Černovický, podlepeno kartonem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Truppeho v Brně, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, poté studium v Paříži na škole École des Arts et Métiers
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Glückselig
(1908-1986)
Podzimní krajina
Položka č.: 273969Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:05
olej, dřevo, 38 x 45,5 cm, sign. PD J. Glückselig, rám, v dolní části malba na dvou místech lehce popraskaná, u pravého horního rohu bílý škrábanec, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Nechleby, O. Nejedlého a J. J. Loukoty na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Grus
(1891-1983)
Podzim na vinicích
Položka č.: 279651Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:06
litografie, 24,5 x 40,5 cm, sign. PD J. Gruss, pasparta, mírně zažloutlý papír, pasparta lehce zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hejda
Podzimní řeka
Položka č.: 266049Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:07
olej, sololit, 35 x 70 cm, sign. LD F. Hejda, rám, rám mírně otlučený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Horký
Horská krajina
Položka č.: 263402Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:08
olej, plátno, 1938, 37,2 x 47,5 cm, sign. PD F. Horký 38, plátno napnuto na dřeveném rámu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Kabátová-Táborská
(1933)
Křoví v krajině
Položka č.: 281416Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:09
suchá jehla, 43 x 49,2 cm, sign. PD Zdeňka Kabátová-Táborská, č. 4/20, rohy mírně ohnuté, při pravém okraji na několika místech nepatrně natrženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Kincl
Zimní krajina
Položka č.: 232703Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:10
olej, sololit, 33 x 47,5 cm, sign. PD JKincl, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
N. Knorring
Horské štíty
Položka č.: 274684Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:11
olej, karton, 31 x 49 cm, sign. LD N. Knorring, rám, malba zašlá, na malbě místy skvrnky, rám místy odštíplý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
O. Knotek
Podhůří
Položka č.: 277428Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:12
olej, plátno, 74 x 93,5 cm, sign. PD O. Knotek, rám, malba místy odpadlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Kočí
(1880-1961)
Senoseč
Položka č.: 282442Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:13
dřevoryt, 1944, 19,3 x 29,2 cm, sign. PD Jos.Kočí 1944, 10/30, zateklina podel levého okraje mimo tisk, nepatrná barevná skvrnka v tisku, podél pravého okraji je papír natržený, papír ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Ženíška na Akademii v Praze, člen JUV, SVU Myslbek…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kupický
Zimní krajina
Položka č.: 267433Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:14
lavírovaná tuš, papír, 43 x 29,5 cm, sign. PD A. Kupický, rám, při spodních okrajích podél papíru papír zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lorenc
Chalupa v horách
Položka č.: 264955Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:15
olej, plátno, překližka, 1958, 21 x 32,5 cm, sign. PD Lorenc 1958, rám, malba zažloutlá, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mareš
Krajina
Položka č.: 260219Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:16
olej, plátno, 49 x 68,5 cm, sign. PD J. Mareš, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO