Josef Černý
Vzpomínky
Položka č.: 953Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:30
lept, 1989, 29,8 x 21,6 cm, sign. DU J Černý 89, č. 6/100, vzadu razítko Josefa Černého, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Lenka Vilhelmová
Winter of Fear
Položka č.: 954Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:31
lept, reliéfní tisk, 1997, 15,3 x 21 cm, sign. PD Vilhelmová L. 97, č. 1/20, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. L. Čepeláka, R. Ondráčka a S. Ballardiniho na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Lenka Vilhelmová
Phenomenology of Location
Položka č.: 955Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:32
lept, reliéfní tisk, 1996, 19,7 x 15,3 cm, sign. PD Vilhelmová L. 96, č. 10/30, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. L. Čepeláka, R. Ondráčka a S. Ballardiniho na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Alexej Vojtášek
(1952-2023)
Soutisk
Položka č.: 956Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:33
11x mezzotinta, lept, 1980, 41 x 25 cm, sign. PD A. Vojtášek 1980, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Alexej Vojtášek
(1952-2023)
Soutisk
Položka č.: 957Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:34
8x mezzotinta, lept, 1980, 35 x 26 cm, sign. PD A. Vojtášek 1980, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Michaela Lesařová - Roubíčková
Objekty
Položka č.: 958Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:35
Postavy
Položka č.: 959Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:36
Gruß aus Toledo
Položka č.: 960Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:37
Chrt
Položka č.: 961Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:38
Hnízdo
Položka č.: 962Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:39
Karel Vysušil
(1926-2014)
2x Kompozice
Položka č.: 963Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:40
litografie, suchá jehla, 1974, 1980, 16,8 x 12,3; 7,8 x 5,7 cm, sign. PD K. Vysušil 80, sign. PD K. Vysušil 74, č. 6/6; č. 2/10, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Ladislav Kuklík
Svlékání III.
Položka č.: 964Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:41
lept, 1981, 11,5 x 6 cm, sign. DU L. Kuklík 1981, č. 44/80, drobná skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Ladislav Kuklík
Svlékání VI.
Položka č.: 965Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:42
lept, 1981, 12,6 x 6,8 cm, sign. DU L. Kuklík 1981, č. 23/80, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Martin Suchánek
Houslista
Položka č.: 966Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:43
fotografie, 1975, 24,2 x 22 cm, sign. vzadu Martin Suchánek, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Martin Suchánek
Zeď
Položka č.: 967Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:44
fotografie, 1975, 23,2 x 21,7 cm, sign. vzadu Martin Suchánek, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Antonín Malý
(1950)
Les
Položka č.: 968Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:45
fotografie, 1978, 36,2 x 26,2 cm, sign. vzadu a PD Malý 78, Antikvariát Ostrovní, studium fotografie na FAMU v Praze
Antonín Malý
(1950)
Les
Položka č.: 969Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:46
fotografie, 1978, 36 x 26 cm, sign. vzadu a PD Malý 78, Antikvariát Ostrovní, studium fotografie na FAMU v Praze
Antonín Malý
(1950)
Vrstvení
Položka č.: 970Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:47
fotografie, 1987, 32 x 14,5 cm, sign. LD Malý 87, Antikvariát Ostrovní, studium fotografie na FAMU v Praze
Jan Kristofori
(1931-2004)
Akt dívky
Položka č.: 971Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:48
litografie, Antikvariát Ostrovní, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Karel Stark
Obilné pole
Položka č.: 972Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:49
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Otto Schüller
Položka č.: 973Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:50
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
K. H. Bitstein
Položka č.: 266208Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:00
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Diviš
Kytice ve džbáně
Položka č.: 282044Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:01
olej, plátno, 74 x 61 cm, klínový rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Birgít Fonager
Dívka s květy
Položka č.: 281797Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:02
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
R. H. Hickmann
Zátiší s kyticí
Položka č.: 247086Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:03
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jan Karel Janovský
(1869-1931)
Položka č.: 282045Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:04
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Josef Konečný
(1907-1989)
Položka č.: 282028Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:05
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK
M. Kousal
Červené květiny ve váze
Položka č.: 136586Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:06
tempera, papír, 61 x 42,7 cm, lehce otřepené okraje, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Z. Kučera
Váza s květinami
Položka č.: 282047Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:07
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jaroslav Melichárek
(1910-1985)
Hyacint
Položka č.: 282048Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:08