Rajko Tomič
(1905-1988)
Plachetnice
Položka č.: 281251Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:06
pastel, papír, 1935, 39 x 56 cm, sign. PD R. Tomic 1975, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, bosenský malíř, studium na akademiích v Bělehradu a Záhřebu
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Rajko Tomič
(1905-1988)
Položka č.: 281252Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:08
pastel, papír, 1936, 32,5 x 49 cm, sign. LD R.Tomic 1936, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, bosenský malíř, studium na akademiích v Bělehradu a Záhřebu
Tomáš Švéda
Položka č.: 281272Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:10
akvarel, papír, 1975, 61 x 45,5 cm, sign. PD Tomáš Švéda 75, rám, Antikvariát Ostrovní, studium SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. A. Fišárka na AVU, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece a SVU Mánes
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Lubomír Procházka
(1922-2012)
Most v Parmě
Položka č.: 281274Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:12
olej, plátno, 1973, 30 x 55 cm, sign. LD L. Procházka 73, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Kameny
Položka č.: 282752Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:14
olej, plátno, 64 x 94 cm, rám, malba místy poškozena, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Pohled na Vysoké Tatry
Položka č.: 282753Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:16
olej, plátno, 74 x 62 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Jareš
Středočeská krajina
Položka č.: 282754Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:18
tempera, papír, 59,5 x 85 cm, sign. LD Jareš, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)