Milena Dvořáková
(1944-1992)
Zrcadlení měsíce
Položka č.: 257819Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:04
litografie, 17 x 21,5 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 35/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Fontána Alhambra v Grenadě
Položka č.: 257712Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:05
litografie, 21,2 x 15,1 cm, sign. PD Milena Dvořáková, autorský tisk, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Jaroslav Hutka
Položka č.: 257830Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:06
linoryt, 22,3 x 18,7 cm, sign. PD Milena Dvořáková, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Milan Entler
(1948-2018)
Položka č.: 257820Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:07
litografie, 22,1 x 17,9 cm, sign. PD Milan Entler, 48/80, Antikvariát Dlážděná, studium na střední odborné škole výtvarné na Hollarově náměstí v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)