• Josef Hodek

    (1888-1973)

    Rožmitálský zámek

    No.: 282810

    Auction price: 1.100 CZK (46 €)

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:18

    Current price: 1.100 CZK (46 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Groteska

    No.: 264015

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:19

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • Eva Jandejsková

    Modrá hlava

    No.: 281487

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:20

    keramika, 20,5 x 22 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Eva Jandejsková

    Dívka s andělem

    No.: 281488

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:21

    keramika, 36,7 x 36,3 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

  • Eva Jandejsková

    Dívka s červenou růží

    No.: 267776

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:22

    ceramics, 25,5 x 15,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Ivan Jilemnický

    (1944-2012)

    Vegetace

    No.: 282797

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:23

    tuš, pastel, papír, 36 x 29 cm, sign. PD Jilemnická 90, rám, na papíře mnoho žlutých skvrn, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Zázrak

    No.: 282801

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:24

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Přání

    No.: 281371

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:25

    marker, paper, 19,3 x 27 cm, signed lower/right Ji, pasparta, written above: La Societé de Jacques Brell vous souhaits bonne ettriste Pére Noel, Passepartout will send, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Ludmila Jiřincová

    Portrét chlapce

    No.: 280282

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:26

    uhel, papír, 33,2 x 22,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

  • Jiří Kalousek

    (1925-1986)

    Já snad vyletím z kůže

    No.: 282792

    Auction price: 1.300 CZK (55 €)

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:27

    Current price: 1.300 CZK (55 €)

  • Jiří Kalousek

    (1925-1986)

    Tábor

    No.: 282791

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:28

  • Ivan Komárek

    TY

    No.: 281720

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:29

    litografie, 1993, 43 x 59 cm, sign. PD Ivan Komárek, e.a., levý horní roh nepatrně natržen, při okrajích lehce ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

  • Vladimír Komárek

    Židle

    No.: 277672

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:30

  • Ivan Komárek

    Plešoun

    No.: 282795

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:31

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

  • Markéta Králová

    J. A. Komenský - Labyrint světa a ráj srdce

    No.: 281713

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:32

    lept, suchá jehla, dvakrát 30 x 26,8 cm, sign. PD Markéta Králová, č. 16/30, soutisk, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Z. Sklenar, J. Mikula, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Markéta Králová

    Obzory

    No.: 281491

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:33

    suchá jehla, akvatinta, 2006, 79 x 39,5 cm, sign. PD M. Králová 09, č. 6/20, při horním okraji na dvou místech lehounce natržený a ohnutý papír, při levém okraji ve dvou místech šmouha, okraje mírně ohmatané, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Z. Sklenar, J. Mikula, member of The Holl…

  • Markéta Králová

    Světlá

    No.: 282803

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:34

    lept, 55,5 x 43,5 cm, sign. PD M. Králová, č. 13/60, rožky nepatrně ohnuté, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Z. Sklenar, J. Mikula, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Jana Krotká

    (1950)

    V objetí

    No.: 282796

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:35

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

  • Jana Krotká

    (1950)

    Pár

    No.: 274937

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:36

    olej, sololit, 1988, 75 x 61 cm, sign. PD Jana Krotká 88, v jednom místě u okraje oprýskaná barva, rohy mírně ohnuté, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Jana Krotká

    (1950)

    Dvojice

    No.: 274936

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:37

    olej, plátno, 35 x 45 cm, sign. LH Jana Krotká 82-84, rám, rám politý, skvrny zasahují i do pravého dolního rohu malby, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Renata Kubínová-Nováková

    Kostky jsou vrženy

    No.: 282793

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:38

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Kimono s volavkami

    No.: 282824

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:39

    dřevoryt, 35,8 x 24 cm, poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Lazebník

    No.: 281460

    Auction price: 1.600 CZK (67 €)

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:40

    oil, tempera, combined technique, paper, 35,5 x 23,8 cm, rám, damaged, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

  • Michaela Lesařová-Roubíčková

    Zátiší s jídlem

    No.: 282828

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:41

    litografie, 1992, 69,5 x 53,5 cm, sign. PD Michaela Lesařová - Roubíčková 92, č. 5/75, ohmataný papír, na pravém okraji nepatrně natrženo, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Jarmila Lorencová

    Letní květiny ve váze

    No.: 281218

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:42

  • Jan Melena

    (1986)

    Volavka

    No.: 282788

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:43

    tisk na plátně, 2016, 40,5 x 30,3 cm, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Jan Melena

    (1986)

    Pták

    No.: 282787

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:44

    Žena v červeném kimonu

    No.: 282823

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:45

    dřevoryt, 35,2 x 22,2 cm, na několika místech proděravělý papír, podél pravého okraje pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Shunga

    No.: 282826

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:46

    dřevoryt, 18,8 x 21,8 cm, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Žena s vějířem

    No.: 282822

    Planned termination: 14. 10. 2024 18:47

    dřevoryt, 30,8 x 22,8 cm, na několika místech proděravělý papír, Aantiqari.at Radhošťská,