• Václav Karel

    (1902-1969)

    Žena a pes

    Položka č.: 261335

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:20

    tužka, papír, 10,6 x 13,3 cm, PD autorem 20/VI 52, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Žena se senem

    Položka č.: 261307

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:21

    tužka, papír, 20,2 x 14 cm, PD autorem 30/VIII 52, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Ženy s kosou

    Položka č.: 261340

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:22

    tužka, papír, 15 x 21,1 cm, PD autorem 22/V 50, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Muž a stín

    Položka č.: 261346

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:23

    fix, papír, 11,9 x 20,9 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Komárek

    (1944)

    Poštorná

    Položka č.: 259140

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:24

    akvarel, papír, 30 x 42 cm, sign. PD A. Komárek, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Komárek

    (1944)

    Borovice u Apolla u Lednických rybníků

    Položka č.: 259139

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:25

    akvarel, papír, 41,4 x 28,8 cm, sign. PD A. Komárek, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Komárek

    (1944)

    Borovice nedaleko Lednických rybníků

    Položka č.: 259138

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:26

    akvarel, papír, 42 x 30,5 cm, sign. PD A. Komárek, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Komárek

    (1944)

    Topol u Lednického rybníku na pláži u Apolla

    Položka č.: 259137

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:27

    akvarel, papír, 1967, 43 x 31 cm, sign. PD A. Komárek, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Kupka jr.

    (1932-2013)

    Kachna

    Položka č.: 261359

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:28

    akvarel, tuš, 1967, 14,4 x 21,5 cm, PD sign. Karel Kupka 1967., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Objetí

    Položka č.: 282232

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:29

    tužka, papír, 22,4x12,3 cm, sign. PD Ant. Lhoták, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy- předklon

    Položka č.: 282231

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:30

    akvarel, fixa, papír, 21x14,1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy- anfas

    Položka č.: 282230

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:31

    akvarel, fixa, papír, 21x14,1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy

    Položka č.: 282229

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:32

    akvarel, fixa, papír, 21x14,1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy s drapérií

    Položka č.: 282228

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:33

    akvarel, fixa, papír, 21x14,1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy- se sklopenou hlavou

    Položka č.: 282242

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:34

    lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Žena s dítětem

    Položka č.: 282247

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:35

    lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy- se srpem

    Položka č.: 282240

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:36

    lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy- na podstavci

    Položka č.: 282248

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:37

    rudka, propiska, papír, 25 x 19 cm, skvrny na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy

    Položka č.: 282233

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:38

    tuš, tužka, papír, 26,6x19,7 cm, sign. PD Ant. Lhoták, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy- tančící

    Položka č.: 282234

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:39

    tuš, akvarel, papír, 21 x 14,6 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy- v pololehu

    Položka č.: 282250

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:40

    lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Busta od Antonína Lhotáka

    Položka č.: 282255

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:41

    bromostříbrná fotografie, 23,5 x 17 cm, PD autorské razítko Antonín Lhoták, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Busta od Antonína Lhotáka

    Položka č.: 282256

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:42

    bromostříbrná fotografie, 23,5 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy- opírající se o zem

    Položka č.: 282239

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:43

    lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy- upravující si vlasy

    Položka č.: 282243

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:44

    lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy- podepírající si hlavu

    Položka č.: 282244

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:45

    lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy- tancující

    Položka č.: 282245

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:46

    lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy- stojící

    Položka č.: 282241

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:47

    lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy- se srpem

    Položka č.: 282249

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:48

    lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Busta od Antonína Lhotáka

    Položka č.: 282254

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:49

    bromostříbrná fotografie, 23,5 x 17 cm, PD autorské razítko Antonín Lhoták, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook