-
František Dostál
(1938-2022)
Bez názvu
No.: 240Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 18:59
bromostříbrná fotografie, 27 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Dostál
(1938-2022)
Z cyklu Pražské příběhy (Miroslav Paleček)
No.: 241Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:00
bromostříbrná fotografie, 37,5 x 27 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Dostál
(1938-2022)
Ze souboru Letní lidé
No.: 242Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:01
bromostříbrná fotografie, 1968-1990, 26,5 x 36,5 cm, sign. na zadní straně František Dostál, papírová pasparta bez skla, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Igor Malijevský
(1970)
Brána, Budapešť 2006
No.: 243Auction price: 27.000 CZK (1.125 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:02
autorská bromostříbrná zvětšenina na matném papíře, tónováno selenem, 2006, 43,5 x 55 cm, sign. PD monogr., ediční číslo 1/3, autorské razítko na rubu
Current price: 27.000 CZK (1.125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Michal Macků
(1963)
Uhlotisk
No.: 244Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:03
uhlotisk, kolem roku 2000, 23 x 29 cm, sign. PD Mmacků, PD slepotiskové razítko Michal Macků, rám, č. 6/1, Michal Macků se narodil 17. dubna 1963 v Bruntále. Studoval na Fakultě technologické Polytechnického institutu v Brně a následně dokončil Institut umělecké fotografie v Praze v roce 1989. Je zn…
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vilém Reichmann
(1908-1991)
Arboglyfy
No.: 245Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:04
bromostříbrná fotografie, 1978, 40 x 30 cm, sign. na zadní straně Vilém Reichmann, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of the surrealistic group RA, DOFO and Q
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Jirásek
(1965-2004)
Těhotná
No.: 246Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:05
bromostříbrný kontakt, 90. léta, 39,7 x 30,3 cm, člen skupiny Bratrstvo, na zadní straně razítko Wannieck Gallery a evidenční číslo JiV 1524, autorova raná práce, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tereza Vlčková
(1983)
Z cyklu TWO (fotografie č.3)
No.: 247Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:06
barevná fotografie, 2009, 91 x 91 cm, sign. vzadu Tereza Vlčková 2009, č. 3/15, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Saudek
(1935)
Sestry (Sisters #852/2)
No.: 248Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:07
kolorovaná fotografie, 40,5 x 29,7 cm, sign. PD Jan Saudek, dole popsáno autorem, shlédnuto a ověřeno autorem, český umělecký fotograf, malíř a spisovatel. Patří mezi nejznámější české umělecké fotografy. Jeho práce ovlivnila celosvětovou fotografii. Jedním z příkladů je jeho originální nápad vyfoti…
Current price: 28.000 CZK (1.167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Saudek
(1935)
Children #1903
No.: 249Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:08
kolorovaná fotografie, 38,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Saudek, dole popsáno autorem, shlédnuto a ověřeno autorem, český umělecký fotograf, malíř a spisovatel. Patří mezi nejznámější české umělecké fotografy. Jeho práce ovlivnila celosvětovou fotografii. Jedním z příkladů je jeho originální nápad vyfoti…
Current price: 28.000 CZK (1.167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
André Masson
(1896-1987)
Galerie Louise Leiris 80 dessins 1992 - 1960
No.: 250Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:09
litografický plakát k výstavě, 1960, 67 x 48,5 cm, značeno DU MOURLOT - IMP, plakát k výstavě 80-ti kreseb André Massona 26. října - 26. listopadu 1960, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marino Marini
(1901-1980)
Jahrhunderthalle Bilder aus seinem Atelier
No.: 251Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:10
plakát k výstavě, 1980, 70 x 50 cm, plakát k výstavě Obrazy z ateliéru 14. září - 19. října 1980, plakát nalepen na kartonu, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Eugene de Kermadec
(1899-1976)
Galerie Louise Leiris
No.: 252Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:11
litografický plakát k výstavě, 1957, 68 x 49,5 cm, značenp PD MOURLOT - PARIS, plakát k výstavě 29. listopadu - 21. prosince 1957, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
.
Plakát pivovaru Löwenbräu-Baienfurt
No.: 253Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:12
plakát, litografie, 89 x 48,5 cm, rám, plakát k dnes již neexistujícímu pivovaru v městě Baienfurt poblíž Ravensburgu v Bavorsku. Pivovar byl založen v roce 1775 a ukončil svou činnost v roce 1975. Plakát vznikl přibližně v roce 1910 a je provedený v dobovém secesním duchu, přeloženo
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Weiss
Pivo, víno, slivovice - havarie - nemocnice
No.: 254Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:13
osvětový plakát, 1959, 28,5 x 82 cm, značeno LD Weiss, Vydal Ústřední ústav zdravotní osvěty Praha 1959, při okrajích mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Koudelka
(1938)
Alfred de Musset: Lorenzaccio
No.: 255Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:14
bromostříbrná fotografie, přelom 60. a 70. let, 30 x 24,5 cm, na zadní straně razítko Copyright Josef Koudelka Praha 3 Pospíšilova 4 Czechoslovakia, Divadlo za branou, režie O. Krejča, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Kytice
No.: 178844Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 01. 07. 2024 14:00
copperplate, 1968, 44 x 33,5 cm, sign. RD Jiří Švengsbír 68, author´s print, slightly yellowed, dirty paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB an…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Kutálek
(1917-1987)
Vinný hrozen (PF 1980)
No.: 180253Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 01. 07. 2024 14:02
glazed ceramics, 9 x 9 cm, right sign. Kutálek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private disciple of prof. K. Pokorny
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Kutálek
(1917-1987)
Vinný hrozen (PF 1980)
No.: 180254Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 01. 07. 2024 14:04
glazed ceramics, 9 x 9 cm, right sign. Kutálek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private disciple of prof. K. Pokorny
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Stanislav Urban
(1903-1997)
Práce na poli
No.: 211274Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 01. 07. 2024 14:06
tužka, papír, 1940, 17 x 13,2 cm, sign. PD B.S. Urban 40, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Obrovsky, F. Thiele, F. Kupka and K. Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art and Aesthetics at The Faculty of Philosophy - Charles Univ…
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
Estimate: k CZK
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Procházka v horách
No.: 215531Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 01. 07. 2024 14:08
lept, 1920, 25 x 32,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, při okrajích zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Statek
No.: 222013Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 01. 07. 2024 14:10
akvarel, papír, 1952, 32 x 50 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Leknín
No.: 253978Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 01. 07. 2024 14:12
litografie, 1984, 17,7 x 8,4 cm, sign. PD Z. Burgetová 84, č. 20/120, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Leknín
No.: 253979Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 01. 07. 2024 14:14
litografie, 1984, 17,7 x 8,4 cm, sign. PD Z. Burgetová 84, č. 21/120, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Růže
No.: 253982Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 01. 07. 2024 14:16
litografie, 1986, 18,3 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 86, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Sněženky ve váze
No.: 254555Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 01. 07. 2024 14:18
suchá jehla, 1982, 16,1 x 12,3 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 82, č. 2/25, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Růže
No.: 254557Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 01. 07. 2024 14:20
litografie, 1986, 18,3 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 86, č. 6/150, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Michaela Lesařová - Roubíčková
(1949)
Česká krajina
No.: 255560Auction price: 560 CZK (24 €)
Planned termination: 01. 07. 2024 14:22
lept, 1986, 38,6 x 27,4 cm, sign. PD Michaela 86, č. 2/20, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 560 CZK (24 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
Estimate: k CZK
-
Jitka Walterová
(1947)
Pytlák
No.: 255589Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 01. 07. 2024 14:24
lept, 1977, 38 x 34,5 cm, sign. DU Jitka Walterová 1977, č. 4/10, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
J. Bašata
Zátiší s jablky
No.: 262210Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 01. 07. 2024 14:26
pastel, papír, 1968, 24 x 34 cm, sign. PD JBašata 68, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED