Jiří Šalamoun
(1935-2022)
Pátek 13.
No.: 213Auction price: 8.800 CZK (367 €)
Planned termination: 26. 09. 2024 15:00
Current price: 8.800 CZK (367 €)
Rudolf Fila
(1932-2015)
Japobnka II
No.: 212Auction price: 6.500 CZK (271 €)
tisk, běloba, akvarel, papír, 2005, 53,5 x 4655 x 35 cm, sign. LD R. Fila 05, the disciple of B. Lacina at The Secondary School of Applied Arts in Brno and J. Mudroch at The Academy of Fine Arts and Design in Bratislava, member of the group Confrontations
Current price: 6.500 CZK (271 €)
Rudolf Fila
(1932-2015)
Pygmalion a Galeta
No.: 211Auction price: 4.500 CZK (188 €)
kombinovaná technika, běloba, akvarel, tisk, papír, 1990, 47 x 36 cm, sign. LD R. Fila 90, Autor byl významným českým představitelem malby druhé pol. 20. století. Vystudoval bratislavskou Vysokou školu umění, kde později i učil. Jeho tvorba je výjimečným příspěvkem k abstraktní formulaci malby., the…
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Rudolf Fila
(1932-2015)
Rytíři
No.: 210Auction price: 8.000 CZK (334 €)
tisk, akvarel, papír, 2006, 40 x 28,5 cm, sign. DU R. Fila 06, the disciple of B. Lacina at The Secondary School of Applied Arts in Brno and J. Mudroch at The Academy of Fine Arts and Design in Bratislava, member of the group Confrontations
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Noční chodec
No.: 209Auction price: 2.200 CZK (92 €)
dřevořez, 35,2 x 24 cm, adjustováno do bílého papírového rámečku, lehce poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.200 CZK (92 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Utagawa Kunisada
(1786-1864)
Noční chodec v dešti
No.: 208Auction price: 2.200 CZK (92 €)
dřevořez, 36,3 x 24,3 cm, nalepeno na červený papír, lehce poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Ivan Komárek
Hledící
No.: 341Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Kapradí
No.: 340Auction price: 2.000 CZK (84 €)
lept, 1965, 10,4 x 33,3 cm, sign. DU Old. Hamera, č. 1/XX, papír místy lehce zašpiněný a pokrčený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Abstrakce IV
No.: 339Auction price: 1.600 CZK (67 €)
lept, 1965, 12,7 x 24 cm, sign. PD Hamera 65., Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Oldřich Hamera
(1944-2021)
PF 66 (konvolut tří grafik)
No.: 338Auction price: 1.000 CZK (42 €)
lept, 6,3 x 13,7, 6,3 x 13,7, 6,3 x 13,7 cm, papír místy lehce zašpiněný, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Ryba
No.: 337Auction price: 1.000 CZK (42 €)
lept, 1965, 9,9 x 13,3 cm, sign. PD Hamera 65., na horním okraji papír lehce otlačen od svorky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Abstrakce III
No.: 336Auction price: 1.000 CZK (42 €)
lept, 1965, 9,5 x 15 cm, sign. DU Old. Hamera 65., Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Konvolut pěti grafik z roku 1965
No.: 335Auction price: 1.000 CZK (42 €)
lept, 1965, 6 x 6, 6 x 6, 3,1 x 5,2, 6 x 4, 6,6 x 4 cm, sign. PD Hamera 65, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: ID3**5 History of bids
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Abstrakce I
No.: 334Auction price: 1.000 CZK (42 €)
lept, 1990, 8 x 14 cm, sign. DU Old. Hamera 1990., Aantiqari.at Radhošťská,
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Abstrakce II
No.: 333Auction price: 800 CZK (34 €)
lept, 1981, 10 x 10,3 cm, sign. DU Old. Hamera, rožek papíru mírně ohnutý, Aantiqari.at Radhošťská,
Oldřich Hamera
(1944-2021)
Konvolut dvou grafik z roku 1967
No.: 332Auction price: 800 CZK (34 €)
lept, 1967, 4,8 x 4,8, 4 x 4 cm, sign DU Hamera 67., Aantiqari.at Radhošťská,
Jaroslav Válek, Bára Melis
Akt s kresbou kyvadlem I
No.: 331Auction price: 7.500 CZK (313 €)
Current price: 7.500 CZK (313 €)
Gennadij Alexandrov
No.: 330Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Gennadij Alexandrov
Modigliani
No.: 329Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Gennadij Alexandrov
Fibonnaciho spirála
No.: 328Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Dalibor Smutný
(1964 )
V pohybu
No.: 327Auction price: 2.000 CZK (84 €)
monotyp, 1991, 99,5 x 65 cm, sign. PD D. Smutný 91, č. 1/1, pokrčený a při okrajích mimo tisk natržený papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague
Július Němčík
(1909-1986)
Přístav
No.: 326Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Marie Klimovičová
(1927-1993)
Dívka a kočka
No.: 325Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Jan Kanyza
Červená pečeť
No.: 324Auction price: 3.000 CZK (125 €)
litografie, 1999, 31,5 x 47,7 cm, sign. PD Jan Kanyza 99, rám, č. 27/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Nedbal at AMU in Prague, the co-founder of the group Tolerance 95, member of the Fine Artists Syndicate
Jana Reinerová
Noční Praha
No.: 323Auction price: 3.000 CZK (125 €)
litografie, 32,5 x 37,6 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 60/70, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Xénia Hoffmeisterová
Labyrint
No.: 322Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Karel Demel
(1942-2024)
Zrcadla
No.: 321Auction price: 4.000 CZK (167 €)
mezzotinta, lept, 1975, 49,3 x 39,5 cm, sign. PD KDemel 75, č. 9/125, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Karel Demel
(1942-2024)
Tuba mirum
No.: 320Auction price: 3.000 CZK (125 €)
mezzotinta, lept, 1977, 39,7 x 39,5 cm, sign. PD KDemel 77, č. 124/125, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Gejza Angyal
(1888-1956)
Černý Kamen na Velké Fatře
No.: 319Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Dinara Kyoller
(1996)
Příjetí (Jaro)
No.: 318Auction price: 6.000 CZK (250 €)
analogová fotografie , 2022, 71,6 x 53 cm, ze série Complicated feelings. Přijetí je fází, kdy dochází ke smíření se se ztrátou a objeví se ochota pokračovat v životě i přes prožitou bolest. Tento proces umožňuje začlenit ztrátu do svého života, najít nový smysl a vykročit vpřed, Aantiqari.at Radhoš…