-
Neznámý autor
Charlotta Cordayová, vražedkyně Jeana-Paula Marata
Položka č.: 740Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:57
rytina, 43,2 x 28,1 cm, papír ohmataný, zatekliny mimo tisk, četné hnědé skvrnky, i v tisku, zažloutlý papír, lepenka na zadní straně papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Dobytí Bastily
Položka č.: 741Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:58
rytina, 26 x 35,4 cm, okraje papíru otrhané a odřené, papír je ohmataný a pošpiněný a celkově zahnědlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Heraldické znamení
Položka č.: 742Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:59
podmalba na skle, 25 x 20 cm, rám, dole text: Zur Inbetriebnahme der Linotype Fotosatzanlage bei M S R n.p., Praha, Berthold a Stempel, Wien, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Samurajové
Položka č.: 743Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:00
japonský dřevoryt, 25,5 x 18,5 cm, soutisk dvou starých japonských dřevorytů na hedvábném papíře, PN značeno razítky tiskařské dílny, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Chalupy
Položka č.: 744Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:01
olej, karton, 29,5 x 49 cm, rám, malba zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Konvolut dvou čínských akvarelů
Položka č.: 745Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:02
akvarel, 30,3 x 24,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ito Nisaburo
(1910)
Chrám
Položka č.: 746Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:03
japonský dřevoryt, 45 x 34 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
-
Miloš Noll
(1926-1998)
Praskání jistoty II.
Položka č.: 747Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:04
frotáž, koláž, papír, 1992, 26 x 19 cm, sign. LD Noll 82, žák prof. J. Kaplického, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Novák
(1914-1984)
Krajina s bludným balvanem
Položka č.: 748Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:05
litografie, 1943, 24,5 x 34 cm, sign. PD Jar Nov 43, pasparta, č. 9/56, pasparta mírně poškozena, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Novosad
(1953)
Kočárek
Položka č.: 749Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:06
linořez, 2009, 16 x 15 cm, sign. PD I. Novosad, č. 21/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Novosad
(1953)
Konstelace
Položka č.: 750Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:07
linořez, 2009, 22 x 16,5 cm, sign. PD I. Novosad, č. 17/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Novosad
(1953)
Kroužení
Položka č.: 751Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:08
linořez, 2014, 17,5 x 17 cm, sign. PD I. Novosad, č. 15/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Novosad
(1953)
Křižovatky
Položka č.: 752Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:09
linořez, 2009, 14,5 x 16 cm, sign. PD I. Novosad, č. 11/10, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Novosad
(1953)
Labyrint
Položka č.: 753Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:10
linořez, 2009, 14,5 x 15,5 cm, sign. PD I. Novosad, č. 25/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Novosad
(1953)
Mašle
Položka č.: 754Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:11
linořez, 2009, 18 x 15 cm, sign. PD I. Novosad, č. 22/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Novosad
(1953)
Milenci
Položka č.: 755Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:12
linořez, 2009, 9x16,5 cm, sign. PD I. Novosad, č. 22/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Novosad
(1953)
Na otočce
Položka č.: 756Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:13
linořez, 2009, 13,5 x 16 cm, sign. PD I. Novosad, č. 22/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Novosad
(1953)
Návštěvník
Položka č.: 757Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:14
linořez, 2009, 16,5 x 16 cm, sign. PD I. Novosad, č. 19/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Bojovníci
Položka č.: 758Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:15
litografie, 1951, 26,2 x 35,8 cm, sign. PD K. Oberthor 51, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Pištec
Položka č.: 759Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:16
litografie, 1981, 9 x 11, 5 cm, sign. DU K. Oberthor 81, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Řecko
Položka č.: 760Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:17
litografie, 1968, 64 x 35 cm, sign. DU K. Oberthor 68, č. 60/100, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Autoportrét
Položka č.: 761Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:18
lavírovaná tuš, papír, 1953, 65 x 44,5 cm, sign. PD K. Oberthor 53, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Konstantin Biebl - Továrna I.
Položka č.: 762Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:19
monotyp, 1969, 41 x 26 cm, sign. na zadní straně K. Oberthor 69, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Konstantin Biebl - Továrna II.
Položka č.: 763Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:20
monotyp, 1964, 41 x 26 cm, sign. na zadní straně K. Oberthor 64, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Konstantin Biebl - Továrna III.
Položka č.: 764Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:21
monotyp, 40,8 x 26,3 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Pranostika - září
Položka č.: 765Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:22
malba na dřevěné desce, 60 x 14,5 cm, text: Oslavuje-li manžel den žen ještě o svatém Václavu, přeraž o něj oj a nebo nápravu., Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Oberthorová
(1949)
Schody na ostrov
Položka č.: 766Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:23
litografie, 2006, 33 x 24 cm, sign. DU Z. Oberthorová 06, č. 69/110, nepatrně ohnuté růžky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Oberthorová - Popelková
(1949)
Jablko
Položka č.: 767Vyvolávací cena: 3.100 CZK (130 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:24
olej, karton, 2011, 26,5 x 19,5 cm, sign. LD Z. Popelková 2019, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze
Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Oberthorová - Popelková
(1949)
Balanc
Položka č.: 768Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:25
olej, 2017, 19 x 13,5 cm, sign. LN Z. Popelková 2017, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Odvárko
(1913-1985)
Na jadranu
Položka č.: 769Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:26
litografie, 1969, 26,5 x 49,5 cm, sign. PD St. Odvárko 1969, rám, č. 17/40, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu