A. Sobotka
Kvetoucí stromy
Položka č.: 862Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 16:59
tempera, běloba, papír, 18,5 x 27,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
A. Sobotka
Břízy
Položka č.: 863Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:00
olej, karton, 21,3 x 29,8 cm, monogr. PD A.S, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
A. Sobotka
Krajina s kapličkou
Položka č.: 864Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:01
olej, sololit, 21 x 29,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
A. Soto
Položka č.: 865Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:02
zlato, pastel, papír, 1966, 45 x 58 cm, sign. PD A. Soto, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Boris Soukup
(1938-1984)
Abstraktní kompozice II
Položka č.: 866Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:03
aktivní grafika, 27,8 x 38 cm, č. 5/8, při okrajích papír nepatrně ohmataný, v jednom místě mimo tisk tiskařská barva, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Boris Soukup
(1938-1984)
Abstraktní kompozice IV
Položka č.: 867Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:04
aktivní grafika, 24,5 x 31,3 cm, sign. PD B. Soukup, při levém orkaji mírně zvlněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Jan Soumar
(1995)
Položka č.: 869Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:06
litografie, 60 x 43 cm, sign. PD Soumar Jan, A. T.
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Bohumil Straka
(1919-?)
Pernštýn - detail hradu
Položka č.: 870Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:07
bromostříbrná fotografie, 50,5 x 49,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Mario Stretti
(1910-1960)
Assisi
Položka č.: 871Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:08
akvatinta, 27,8 x 21,6 cm, sign. PD Mario Stretti, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Pražský hrad v zimě
Položka č.: 872Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:09
akvatinta, 1912, 37,8 x 35 cm, rám, A.T., značeno v desce LD Stretti - Zamponi 1912, signatura PD?, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Jaromír Stretti-Zamponi
(1882-1959)
Pohled na Pražský hrad
Položka č.: 873Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:10
akvatinta, lept, 35,1 x 32,9 cm, sign. PD I. Stretti-Zamponi, zašlý papír, u pravého okraje papír lehce ušpiněný, v horních rozích papír neptrně pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Antonín Strnadel
(1910-1975)
Strašák a dívky
Položka č.: 874Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:11
litografie, 32 x 41,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze a M. Švabinského na AVU, člen UB a SVU Aleš
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Antonín Strnadel
(1910-1975)
Pasáci
Položka č.: 875Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:12
litografie, 32,5 x 43 cm, sign. PD AStrnadel, č. 166/300, Antikvariát Dlážděná, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze a M. Švabinského na AVU, člen UB a SVU Aleš
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Josef Sudek
(1896-1976)
Beskydy
Položka č.: 876Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:13
bromostříbrná fotografie, 9,7 x 14,3 cm, pozdější kontakt, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Zrcadlo času
Položka č.: 877Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:14
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Milada Sukdoláková
Děravá iluze
Položka č.: 878Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:15
lept, tempera, 1990, 49 x 36 cm, sign. PD Suchdoláková 90, č. 2/20, zejména při levém horním okraji mírně pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Josef Svatoň
Střešní okno
Položka č.: 879Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:16
bromostříbrná fotografie, 56,5 x 38 cm, sign. na zadní straně Svatoň, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Svobodová?
Modlitba
Položka č.: 880Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:17
akvarel, tuš, papír, 1900?, 20, 5 x 22, 5 cm, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná
Karel Svolinský
Postavy
Položka č.: 881Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:18
dřevoryt, 39, 9 x 24 cm, sign. PD K. Svolinský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Karel Svolinský?
Položka č.: 882Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:19
akvarel, papír, 1920, 18 x 23 cm, sign. PD K. S. 20, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Karel Šafář
(1938-2016)
Konvolut s motivem lodi
Položka č.: 883Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:20
barevný lept, 14,2 x 7,3, 15,8 x 6,3, 13 x 5,5 cm, sign. PD K. Šafář, č. 28/100, 71/90, 73/100, místy zašpiněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Marie Michaela Šechtlová
Orchestr
Položka č.: 884Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:21
lept, mezzotinta, 66,5 x 49,5 cm, sign. DU M.M. Šechtlová, č. 5/20, při okrajích ohmataný papír, v levém horním rohu zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠ…
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Šimánek
Kytice šeříků
Položka č.: 885Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:22
olej, dřevo, 69,5 x 99,5 cm, sign. PD Šimánek, rám, Antikvariát Dlážděná
Pavel Šimon
(1920-1958)
V parku
Položka č.: 886Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:23
dřevoryt, 35 x 30 cm, značeno LD P. Š., Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Pavel Šimon
(1920-1958)
Mlýn
Položka č.: 887Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:24
linoryt, 25 x 30 cm, sign. PD Pavel Šimon, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Pavel Šimon
(1920-1958)
Na sena
Položka č.: 888Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:25
lept, 1942, 40,3 x 30,5 cm, sign. PD Pavel Šimon, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Eva Šlachtová
(1929-2013)
Zrození vesmíru
Položka č.: 889Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:26
lept, 1998, 59 x 42,5 cm, sign. PD Eva Šlachtová, 6/20
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
František Šourek
Mořský břeh
Položka č.: 890Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:27
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Karel Štěch
(1908-1982)
Poslední cesta
Položka č.: 891Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:28
lept, 1943, 18,5 x 25 cm, sign. PD K. Štěch 1943, rám, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Otakar Štembera
(1914-1999)
Portrét
Položka č.: 892Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 17:29
pastel, tuš, papír, 1984, 50 x 35,3 cm, monogr. PD ŠA 84, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na VŠAPS ČVUT v Praze, spoluzakladatel humoristického časopisu Dikobraz
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu