• Martin Němec

    Poslední mutace optimismu - komiks

    No.: 257340

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 17:40

    tisk, plakát, 1992, formát A3 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Týden pro duševní zdraví

    No.: 257341

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 17:42

    tisk, 1996, 57,7 x 42 cm, design J. Freund, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Joska Skalník

    (1948)

    Joska Skalník

    No.: 257342

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 17:44

    tisk, plakát, 1979, formát A2 cm, fotografie Dušan Šimáček, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Sbírky českého umění dvacátého století

    No.: 257359

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 17:46

    tisk, plakát, 83,3 x 55,5 cm, plakát k výstavě v Krajské galerii Hradec Králové, při okrajích poškozeno, na papíře drobné skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská, , the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • V Neudert

    Náš dům v asanaci

    No.: 257374

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 17:48

    tisk, plakát, 1974, formát A2 cm, PD v tisku: Litogr. ústav. uměl. V. Neudert Praha - Smíchov, LD značeno Pro sběratele vydalo Uměleckoprůmyslové muzeum v Praze roku 1974, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Palermo

    No.: 257406

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 17:50

    mědirytina, 10 x 15 cm, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Volavka červená (samice)

    No.: 257418

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 17:52

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno J.G. Sufemichl gemalt und gest. in Darmstadt, zašpiněno od barvy, mírně zažloutlý okraj, místy převážně u okrajů zahnědlé skvrnky, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibun…

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Náměstí v Uherském Hradišti

    No.: 257900

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 17:54

    dřevoryt, 6,3 x 10,3 cm, zadní strana potištěna jako pohlednice, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Věštba nad Prahou

    No.: 258399

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 17:56

    olej, papír, 1970, 13,5 x 23 cm, sign. PD , rám, popraskaný rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Horáček

    Vodní hladina

    No.: 259144

    Auction price: 130 CZK (6 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 17:58

    pastel, papír, 27 x 50 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 130 CZK (6 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Stromy

    No.: 259148

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:00

    tužka, papír, 28,7 x 23,2 cm, PD monogr. L S, lehce zašpiněný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association o…

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Zřícenina v lesích

    No.: 259165

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:02

    tužka, papír, 33,5 x 26 cm, papír ušpiněn, na rohu pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jindřich Štreit

    (1946)

    Jindřich Štreit (s věnováním a podpisem)

    No.: 260919

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:04

    tisk, plakát, 1989, 91 x 58 cm, DU podpis a věnování, DU věnování: Život je moc krásný a rozhodně stojí za to je žít Váš Jindřich ze Sovince, při okraji mimo tisk papír na několika místěch vyspraven průhlednou lepenkou, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. L. Rusek, Z. Prikryl, L. Jaluve…

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    7 x pohlednice z Vysokých Tater

    No.: 260926

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:06

    7 x pohlednice, vzadu značeno Nákl. Kriváň, s.r.o. Bratislava, zadní strany čisté, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    8 x pohlednice z Rakouska ( Salzburg, Heiligenblut, Gossausee, Kaprun)

    No.: 260928

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:08

    8 x pohlednice, zadní strany čisté bez přípisu, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Pařík

    (1930-1999)

    Dva lazaři a důstojník

    No.: 261065

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:10

    tuš na papíře, 15 x 13,5 cm, sign. PD JP, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Pařík

    (1930-1999)

    Maják

    No.: 261066

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:12

    fix, papír, 15 x 19 cm, při levém okraji cca 2 cm natržený papír, poškození nezasahuje do kresby, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Benetka

    (1938)

    Ale Alfonsi, přestaň, vždyť takhle kdekdoi uvidí moji tajenku

    No.: 261073

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:14

    tuš, akvarel, papír, 14,9 x 20,9 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorské razítko, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Benetka

    (1938)

    Vždyť jste přece říkal, pane promáři, že mám připravit vše na zašití pacientova břicha.

    No.: 261074

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:16

    tuš, akvarel, papír, 13,2 x 18 cm, sign. LU Benetka, zezadu razítko s číslováním, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Benetka

    (1938)

    Hele, sněhurko, až budeš příště šlapat chodník, tak dávej pozor, kam šlapeš!

    No.: 261075

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:18

    tuš, akvarel, papír, 15 x 21,2 cm, sign. LD Benetka, zezadu autorské razítko, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Benetka

    (1938)

    Tichý dům

    No.: 262620

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:20

    sítotisk, 80. léta, 19,5 x 29 cm, sign. PD Benetka, č. 11/12, vzadu popsáno, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Benetka

    (1938)

    Marylin

    No.: 262622

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:22

    serigraphy, 80. léta, 21,5 x 34 cm, signed lower/left Benetka, small stains on a paer, yellowed, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Krebs

    (1948-2003)

    Nebuďte dotěrný, už jednou jsem vám řekla, že nejsem zlatá rybka...

    No.: 262623

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:24

    tuš, papír, 15,5 x 25,1 cm, nalepeno na papíru, na papíru drobné žluté flíčky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Martin Benka

    (1888-1971)

    Houslista a děvče v krojích (Ex Libris Prof. Jiří Siblík)

    No.: 262629

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:26

    dřevoryt, 8 x 5,9 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of the private school of A. Kalvoda, member of The Association of Moravian Fine Artists, vicechairman of The Union of Slovak Artists

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Marie Martinová

    (1922)

    Klaun a pes

    No.: 262647

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:28

    litografie, 12,4 x 7,3 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at the Academy of Fine Arts in Prague (AVU)

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Horký

    Horská krajina

    No.: 263402

    Auction price: 1.400 CZK (59 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:30

    olej, plátno, 1938, 37,2 x 47,5 cm, sign. PD F. Horký 38, plátno napnuto na dřeveném rámu, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.400 CZK (59 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Zeď

    No.: 264444

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:32

    litografie, 34,5 x 43 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 8/46, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • A. Václav Mašek

    U svitu měsíce (návrh ilustrace)

    No.: 265764

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:34

    lavírovaná tuš, papír, 30 x 19,8 cm, nepatrně zašlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Eva Natus-Šalamounová

    (1934-2014)

    Kočky

    No.: 266379

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:36

    litografie, 1991, 43 x 31,8 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamoun, č. 33/50, na papíře drobné skvrnky, při okrajích lehce pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Paulus

    Horská scenerie

    No.: 266420

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:38

    olej, sololit, 1994, 47,8 x 68 cm, sign. PD Paulus 94, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.