• Jiří Šalamoun

    (1935-2022)

    Pátek 13.

    No.: 213

    Auction price: 8.800 CZK (367 €)

    Planned termination: 26. 09. 2024 15:00

    Current price: 8.800 CZK (367 €)

  • Rudolf Fila

    (1932-2015)

    Japobnka II

    No.: 212

    Auction price: 6.500 CZK (271 €)

    tisk, běloba, akvarel, papír, 2005, 53,5 x 4655 x 35 cm, sign. LD R. Fila 05, the disciple of B. Lacina at The Secondary School of Applied Arts in Brno and J. Mudroch at The Academy of Fine Arts and Design in Bratislava, member of the group Confrontations

    Current price: 6.500 CZK (271 €)

  • Rudolf Fila

    (1932-2015)

    Pygmalion a Galeta

    No.: 211

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    kombinovaná technika, běloba, akvarel, tisk, papír, 1990, 47 x 36 cm, sign. LD R. Fila 90, Autor byl významným českým představitelem malby druhé pol. 20. století. Vystudoval bratislavskou Vysokou školu umění, kde později i učil. Jeho tvorba je výjimečným příspěvkem k abstraktní formulaci malby., the…

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

  • Rudolf Fila

    (1932-2015)

    Rytíři

    No.: 210

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    tisk, akvarel, papír, 2006, 40 x 28,5 cm, sign. DU R. Fila 06, the disciple of B. Lacina at The Secondary School of Applied Arts in Brno and J. Mudroch at The Academy of Fine Arts and Design in Bratislava, member of the group Confrontations

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Noční chodec

    No.: 209

    Auction price: 2.200 CZK (92 €)

    dřevořez, 35,2 x 24 cm, adjustováno do bílého papírového rámečku, lehce poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.200 CZK (92 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1864)

    Noční chodec v dešti

    No.: 208

    dřevořez, 36,3 x 24,3 cm, nalepeno na červený papír, lehce poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Ivan Komárek

    Hledící

    No.: 341

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

  • Oldřich Hamera

    (1944-2021)

    Kapradí

    No.: 340

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    lept, 1965, 10,4 x 33,3 cm, sign. DU Old. Hamera, č. 1/XX, papír místy lehce zašpiněný a pokrčený, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Oldřich Hamera

    (1944-2021)

    Abstrakce IV

    No.: 339

    Auction price: 1.600 CZK (67 €)

    lept, 1965, 12,7 x 24 cm, sign. PD Hamera 65., Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

  • Oldřich Hamera

    (1944-2021)

    PF 66 (konvolut tří grafik)

    No.: 338

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    lept, 6,3 x 13,7, 6,3 x 13,7, 6,3 x 13,7 cm, papír místy lehce zašpiněný, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.300 CZK (55 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Oldřich Hamera

    (1944-2021)

    Ryba

    No.: 337

    lept, 1965, 9,9 x 13,3 cm, sign. PD Hamera 65., na horním okraji papír lehce otlačen od svorky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.100 CZK (46 €)

  • Oldřich Hamera

    (1944-2021)

    Abstrakce III

    No.: 336

    lept, 1965, 9,5 x 15 cm, sign. DU Old. Hamera 65., Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Oldřich Hamera

    (1944-2021)

    Konvolut pěti grafik z roku 1965

    No.: 335

    lept, 1965, 6 x 6, 6 x 6, 3,1 x 5,2, 6 x 4, 6,6 x 4 cm, sign. PD Hamera 65, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.400 CZK (59 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Oldřich Hamera

    (1944-2021)

    Abstrakce I

    No.: 334

    lept, 1990, 8 x 14 cm, sign. DU Old. Hamera 1990., Aantiqari.at Radhošťská,

  • Oldřich Hamera

    (1944-2021)

    Abstrakce II

    No.: 333

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    lept, 1981, 10 x 10,3 cm, sign. DU Old. Hamera, rožek papíru mírně ohnutý, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Oldřich Hamera

    (1944-2021)

    Konvolut dvou grafik z roku 1967

    No.: 332

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    lept, 1967, 4,8 x 4,8, 4 x 4 cm, sign DU Hamera 67., Aantiqari.at Radhošťská,

  • Jaroslav Válek, Bára Melis

    Akt s kresbou kyvadlem I

    No.: 331

    Auction price: 7.500 CZK (313 €)

    Current price: 7.500 CZK (313 €)

  • Gennadij Alexandrov

    No.: 330

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

  • Gennadij Alexandrov

    Modigliani

    No.: 329

  • Gennadij Alexandrov

    Fibonnaciho spirála

    No.: 328

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

  • Dalibor Smutný

    (1964 )

    V pohybu

    No.: 327

    monotyp, 1991, 99,5 x 65 cm, sign. PD D. Smutný 91, č. 1/1, pokrčený a při okrajích mimo tisk natržený papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague

  • Július Němčík

    (1909-1986)

    Přístav

    No.: 326

  • Marie Klimovičová

    (1927-1993)

    Dívka a kočka

    No.: 325

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

  • Jan Kanyza

    Červená pečeť

    No.: 324

    litografie, 1999, 31,5 x 47,7 cm, sign. PD Jan Kanyza 99, rám, č. 27/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Nedbal at AMU in Prague, the co-founder of the group Tolerance 95, member of the Fine Artists Syndicate

  • Jana Reinerová

    Noční Praha

    No.: 323

    litografie, 32,5 x 37,6 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 60/70, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Xénia Hoffmeisterová

    Labyrint

    No.: 322

  • Karel Demel

    (1942-2024)

    Zrcadla

    No.: 321

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    mezzotinta, lept, 1975, 49,3 x 39,5 cm, sign. PD KDemel 75, č. 9/125, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

  • Karel Demel

    (1942-2024)

    Tuba mirum

    No.: 320

    mezzotinta, lept, 1977, 39,7 x 39,5 cm, sign. PD KDemel 77, č. 124/125, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Gejza Angyal

    (1888-1956)

    Černý Kamen na Velké Fatře

    No.: 319

  • Dinara Kyoller

    (1996)

    Příjetí (Jaro)

    No.: 318

    analogová fotografie , 2022, 71,6 x 53 cm, ze série Complicated feelings. Přijetí je fází, kdy dochází ke smíření se se ztrátou a objeví se ochota pokračovat v životě i přes prožitou bolest. Tento proces umožňuje začlenit ztrátu do svého života, najít nový smysl a vykročit vpřed, Aantiqari.at Radhoš…