-
František Dostál
(1938-2022)
Bez názvu
No.: 240Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 18:59
bromostříbrná fotografie, 27 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Dostál
(1938-2022)
Z cyklu Pražské příběhy (Miroslav Paleček)
No.: 241Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:00
bromostříbrná fotografie, 37,5 x 27 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Dostál
(1938-2022)
Ze souboru Letní lidé
No.: 242Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:01
bromostříbrná fotografie, 1968-1990, 26,5 x 36,5 cm, sign. na zadní straně František Dostál, papírová pasparta bez skla, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Igor Malijevský
(1970)
Brána, Budapešť 2006
No.: 243Auction price: 27.000 CZK (1.125 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:02
autorská bromostříbrná zvětšenina na matném papíře, tónováno selenem, 2006, 43,5 x 55 cm, sign. PD monogr., ediční číslo 1/3, autorské razítko na rubu
Current price: 27.000 CZK (1.125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Michal Macků
(1963)
Uhlotisk
No.: 244Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:03
uhlotisk, kolem roku 2000, 23 x 29 cm, sign. PD Mmacků, PD slepotiskové razítko Michal Macků, rám, č. 6/1, Michal Macků se narodil 17. dubna 1963 v Bruntále. Studoval na Fakultě technologické Polytechnického institutu v Brně a následně dokončil Institut umělecké fotografie v Praze v roce 1989. Je zn…
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vilém Reichmann
(1908-1991)
Arboglyfy
No.: 245Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:04
bromostříbrná fotografie, 1978, 40 x 30 cm, sign. na zadní straně Vilém Reichmann, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of the surrealistic group RA, DOFO and Q
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Jirásek
(1965-2004)
Těhotná
No.: 246Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:05
bromostříbrný kontakt, 90. léta, 39,7 x 30,3 cm, člen skupiny Bratrstvo, na zadní straně razítko Wannieck Gallery a evidenční číslo JiV 1524, autorova raná práce, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tereza Vlčková
(1983)
Z cyklu TWO (fotografie č.3)
No.: 247Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:06
barevná fotografie, 2009, 91 x 91 cm, sign. vzadu Tereza Vlčková 2009, č. 3/15, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Saudek
(1935)
Sestry (Sisters #852/2)
No.: 248Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:07
kolorovaná fotografie, 40,5 x 29,7 cm, sign. PD Jan Saudek, dole popsáno autorem, shlédnuto a ověřeno autorem, český umělecký fotograf, malíř a spisovatel. Patří mezi nejznámější české umělecké fotografy. Jeho práce ovlivnila celosvětovou fotografii. Jedním z příkladů je jeho originální nápad vyfoti…
Current price: 28.000 CZK (1.167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Saudek
(1935)
Children #1903
No.: 249Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:08
kolorovaná fotografie, 38,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Saudek, dole popsáno autorem, shlédnuto a ověřeno autorem, český umělecký fotograf, malíř a spisovatel. Patří mezi nejznámější české umělecké fotografy. Jeho práce ovlivnila celosvětovou fotografii. Jedním z příkladů je jeho originální nápad vyfoti…
Current price: 28.000 CZK (1.167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
André Masson
(1896-1987)
Galerie Louise Leiris 80 dessins 1992 - 1960
No.: 250Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:09
litografický plakát k výstavě, 1960, 67 x 48,5 cm, značeno DU MOURLOT - IMP, plakát k výstavě 80-ti kreseb André Massona 26. října - 26. listopadu 1960, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marino Marini
(1901-1980)
Jahrhunderthalle Bilder aus seinem Atelier
No.: 251Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:10
plakát k výstavě, 1980, 70 x 50 cm, plakát k výstavě Obrazy z ateliéru 14. září - 19. října 1980, plakát nalepen na kartonu, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Eugene de Kermadec
(1899-1976)
Galerie Louise Leiris
No.: 252Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:11
litografický plakát k výstavě, 1957, 68 x 49,5 cm, značenp PD MOURLOT - PARIS, plakát k výstavě 29. listopadu - 21. prosince 1957, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
.
Plakát pivovaru Löwenbräu-Baienfurt
No.: 253Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:12
plakát, litografie, 89 x 48,5 cm, rám, plakát k dnes již neexistujícímu pivovaru v městě Baienfurt poblíž Ravensburgu v Bavorsku. Pivovar byl založen v roce 1775 a ukončil svou činnost v roce 1975. Plakát vznikl přibližně v roce 1910 a je provedený v dobovém secesním duchu, přeloženo
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Weiss
Pivo, víno, slivovice - havarie - nemocnice
No.: 254Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:13
osvětový plakát, 1959, 28,5 x 82 cm, značeno LD Weiss, Vydal Ústřední ústav zdravotní osvěty Praha 1959, při okrajích mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Koudelka
(1938)
Alfred de Musset: Lorenzaccio
No.: 255Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:14
bromostříbrná fotografie, přelom 60. a 70. let, 30 x 24,5 cm, na zadní straně razítko Copyright Josef Koudelka Praha 3 Pospíšilova 4 Czechoslovakia, Divadlo za branou, režie O. Krejča, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaromír Gal
(1938)
Senzační prázdniny
No.: 394Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 06. 2024 15:43
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1969, r. J. Girault, velmi dobrý stav, nepatrná stopa po přeložení, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaromír Gal
(1938)
Příčinu smrti neuvádět
No.: 395Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 06. 2024 15:44
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1969, r. J. Živanovič, velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Milan Grygar
(1926)
Luk královny Dorotky
No.: 396Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 06. 2024 15:45
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1971, r. J. Schmidt, stopa po přeložení - včetně protržení cca 2cm, mírná trhlinka na pravém okraji, dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. J. Novák and E. Filla at the Academy of Art, Architecture and Design in Prague, member of SVU Mánes
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Milan Grygar
(1926)
Velký flám
No.: 397Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 06. 2024 15:46
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1987, r. G. Oury, velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. J. Novák and E. Filla at the Academy of Art, Architecture and Design in Prague, member of SVU Mánes
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
-
Milan Grygar
(1926)
Šlechtické hnízdo
No.: 398Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 06. 2024 15:47
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1969, r. A. Končalovskij, velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. J. Novák and E. Filla at the Academy of Art, Architecture and Design in Prague, member of SVU Mánes
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Milan Grygar
(1926)
Devět kruhů pekla
No.: 399Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 06. 2024 15:48
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1987, r. M. Muchna, výborný stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. J. Novák and E. Filla at the Academy of Art, Architecture and Design in Prague, member of SVU Mánes
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Milan Grygar
(1926)
Tichý společník
No.: 400Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 06. 2024 15:49
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. Z. Flídr, 1988, velmi dobrý stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. J. Novák and E. Filla at the Academy of Art, Architecture and Design in Prague, member of SVU Mánes
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Milan Grygar
(1926)
Ženich
No.: 401Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 06. 2024 15:50
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. L. Vámos, 1983, velmi dobrý stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. J. Novák and E. Filla at the Academy of Art, Architecture and Design in Prague, member of SVU Mánes
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Milan Grygar
(1926)
Haló, Taxi!
No.: 402Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 06. 2024 15:51
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. V. Radovanovič, 1984, velmi dobrý stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. J. Novák and E. Filla at the Academy of Art, Architecture and Design in Prague, member of SVU Mánes
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Milan Grygar
(1926)
Zabou
No.: 403Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 06. 2024 15:52
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1989, r. H. Geis, velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. J. Novák and E. Filla at the Academy of Art, Architecture and Design in Prague, member of SVU Mánes
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Milan Grygar
(1926)
Pan Tau
No.: 404Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 06. 2024 15:53
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1988, r. J. Polák, výborný stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. J. Novák and E. Filla at the Academy of Art, Architecture and Design in Prague, member of SVU Mánes
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Milan Grygar
(1926)
Čokoládoví čmuchalové
No.: 405Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 06. 2024 15:54
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1987, r. J. Menzel, velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. J. Novák and E. Filla at the Academy of Art, Architecture and Design in Prague, member of SVU Mánes
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Milan Grygar
(1926)
Celnice
No.: 406Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 06. 2024 15:55
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. A. Muratov, 1983, nepatrná stopa po přeložení, jinak velmi dobrý stav , Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. J. Novák and E. Filla at the Academy of Art, Architecture and Design in Prague, member of SVU Mánes
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Milan Grygar
(1926)
Vlak ke hvězdám
No.: 407Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 06. 2024 15:56
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. C. Diegues, 1989, velmi dobrý stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. J. Novák and E. Filla at the Academy of Art, Architecture and Design in Prague, member of SVU Mánes
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED