-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Strahovská zahrada
No.: 282812Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:04
fotografie, 1976, 22,3 x 16 cm, Zdenko Feyfar byl český fotograf známý svými snímky Krkonoš a Prahy. Jeho práce, často v neobvyklém formátu, zachycují nejen krajiny, ale i portréty, květiny a cesty do zahraničí. Jeho série Kachničky u Mánesa se stala symbolem rozvoje české fotografie, přičemž jeden …
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Krkonoše
No.: 282811Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:05
fotografie, 14,2 x 40 cm, sign. vzadu Z. Feyfar, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce prohnutý a z levého okraje nepatrně natržený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Před sv. Vítem
No.: 282813Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:06
fotografie, 1976, 11,5 x 20 cm, sign. PD Feyfar, P.F. 1976, levý dolní roh ohnutý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Prachovské skály
No.: 282784Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:07
fotografie, 23,7 x 14,1 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce prohnutý a ušpiněný, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Silnice
No.: 282546Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:08
fotografie, 12,3 x 23,8 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír zkroucený, mírně zažloutlý, lehce zašpiněné kraje, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Pohled na zříceninu
No.: 282783Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:09
fotografie, 17,8 x 23,1 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír zkroucený, na povrchu drobné škrábance a skvrny, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Pohled na Karlštejn
No.: 282782Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:10
fotografie, 20,2 x 14,1 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce ohmataný, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Konopiště
No.: 282781Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:11
fotografie, 18 x 23,6 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír zkroucený, kraje lehce ohmatané, drobné škrábance a skvrny, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Pohled do interiéru
No.: 282547Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:12
fotografie, 15,6 x 22,9 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce prohnutý. na povrchu drobné škrábance, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Pohled na zámek
No.: 282785Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:13
fotografie, 17,9 x 11,6 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce prohnutý a ušpiněný, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Wilhelm Gause
(1853-1916)
Zum Abert Carlsbad
No.: 282799Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:14
fotogravura, 56,5 x 41 cm, PD Photogravure R. Pauluss en Wien, LD v desce W. Gause 96, na papíře mnoho hnědých skvrnek, papír prohnutý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Hampl
Akrobati
No.: 250890Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:15
bromostříbrná fotografie, 23 x 12,8 cm, vzadu popsáno, pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Hník
(1946)
Zátiší
No.: 275629Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:16
photo done by silver gelatin bromide process, 2006, 30 x 24,5 cm, signed lower/right Hník 2006, Czech center of photography label stuck on the back with a description, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at FAMU (Film and TV School of Academy of Performing Arts) in Prague
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Rudolf Janda?
(1907-2000)
Bílá Opava
No.: 250889Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:17
bromostříbrná fotografie, 1971, 23,8 x 17,6 cm, vzadu popsáno, lehce zvlněný, při okrajích pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Konečný
Pomník
No.: 253828Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:18
bromostříbrná fotografie, 16,8 x 23 cm, značeno razítkem autora, nalepeno na papíru
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Konečný
Zvonice
No.: 253827Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:19
bromostříbrná fotografie, 17,3 x 16,5 cm, značeno razítkem autora, nalepeno na papíru
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Konečný
Okno chrámu
No.: 253826Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:20
bromostříbrná fotografie, 19 x 16,5 cm, značeno razítkem autora, nalepeno na papíru
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Kopp
(1940)
Praha - Staroměstské náměstí
No.: 282819Auction price: 950 CZK (40 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:21
fotografie, 1988, 21 x 29 cm, sign. PD Kopp, vzadu opatřeno autorským razítkem, Aantiqari.at Radhošťská, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech…
Current price: 950 CZK (40 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Kopp
(1940)
Praha - Karlův most
No.: 258956Auction price: 1.750 CZK (73 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:22
photo, 1988, 29,6 x 41,8 cm, signed lower/right Kopp, no. 1/34, with author's stamp on the back, Aantiqari.at Radhošťská, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V se…
Current price: 1.750 CZK (73 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Kopp
(1940)
Naše Normalizace - soubor fotografií
No.: 280339Auction price: 5.200 CZK (217 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:23
36 x fotografie, 20,5 x 14,5 cm, všechny sign. PD Kopp, soubor byl vystaven 2019 na Tower Park Praha , volné listy v originálním kartonovém pouzdře, Aantiqari.at Radhošťská, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na p…
Current price: 5.200 CZK (217 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Kopp
(1940)
Praha - Staroměstské náměstí
No.: 274914Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:24
fotografie, 1988, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, Aantiqari.at Radhošťská, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmde…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Kopp
(1940)
Bleší trh
No.: 274913Auction price: 1.700 CZK (71 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:25
fotografie, 18,4 x 24,6 cm, zezadu autorské razítko, levé okraje papíru pokrčeny, u horního okraje papír pokrčen (pokrčení papíru nezasahuje do fotografie), Aantiqari.at Radhošťská, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techn…
Current price: 1.700 CZK (71 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Kopp
(1940)
Naše Normalizace
No.: 274912Auction price: 1.700 CZK (71 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:26
fotografie, 25,1 x 18,7 cm, zezadu autorské razítko, růžky papíru lehce naraženy, nepatrně pokrčen pravý okraj papíru (mimo fotografii), Aantiqari.at Radhošťská, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVU…
Current price: 1.700 CZK (71 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Kopp
(1940)
Kampa
No.: 274911Auction price: 1.700 CZK (71 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:27
fotografie, 18,4 x 24,3 cm, zezadu autorské razítko, pravý dolní roh papíru pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých l…
Current price: 1.700 CZK (71 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Kopp
(1940)
Praha - Židovský hřbitov
No.: 274922Auction price: 950 CZK (40 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:28
fotografie, 1988, 21 x 29 cm, sign. PD Kopp, vzadu opatřeno autorským razítkem, Aantiqari.at Radhošťská, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech…
Current price: 950 CZK (40 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Kopp
(1940)
Praha - Karlův most
No.: 274921Auction price: 950 CZK (40 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:29
fotografie, 1988, 21 x 29 cm, sign. PD Kopp, vzadu opatřeno autorským razítkem, Aantiqari.at Radhošťská, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech…
Current price: 950 CZK (40 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Kysela
(1913-2004)
Hřbitovní motiv
No.: 259841Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:30
bromostříbrná fotografie, 24,8 x 24 cm, sign. vzadu Kysela, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 650 CZK (28 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Kysela
(1913-2004)
Před bouřkou
No.: 250862Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:31
bromostříbrná fotografie, 18 x 18 (33 x 28,2) cm, pozdější zvětšenina, vzadu popsáno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Na Karlově mostě
No.: 250865Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:32
silver bromide photo, 18 x 11,8 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Žena s vějířem
No.: 250859Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 16. 10. 2024 18:33
silver bromide photo, 15,2 x 15,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED