• Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Noční ulice

    Položka č.: 282780

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:44

    fotografie, 20,6 x 40,2 cm, vzadu značeno autorským razítkem, naražené rohy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prost…

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Rosík

    (1929-2012)

    Závodník

    Položka č.: 275116

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:45

    fotografie, 22,4 x 40,4 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, původním povoláním chemik, v roce 1960 založil v Kralupech nad Vltavou fotografický klub, v němž pak dlouhou řadu let aktivně pracoval, věnoval se fotografii z jazzového prostředí a estetice industriálních výrobků, zejména a…

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Souček

    (1926-1978)

    Ze Severní Koree

    Položka č.: 280787

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:46

    fotografie, 17 x 22 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Drahotín Šulla

    (1932)

    Po koupeli

    Položka č.: 250858

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:47

    bromostříbrná fotografie, 22 x 13,8 cm, sign. vzadu D. Šulla, při okrajích lehce pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Tůma

    (1950-2005)

    Odraz na zdi

    Položka č.: 282542

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:48

    bromostříbrná fotografie, 1991, 27,5 x 18,5 cm, sign. PD Stanislav Tůma 1991, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace profesionálních fotografů

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Robert Vano

    (1948)

    Chateau de Christian Dior

    Položka č.: 282818

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2024 18:49

    fotografie, 18 x 23,3 (29,6 x 41,5) cm, sign. PD Robert Vano, referenční vzorek, manufactura Abram Kelly, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Bělohlávek

    (1924)

    Bůh

    Položka č.: 235354

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:00

    dvoubarevný lept, 35,5 x 22,5 cm, sign. PD, papír pokrčen, na levém okraji dva fleky od vody, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického na UK v Praze

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. B. Bérauger

    Myšlenka

    Položka č.: 234085

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:01

    dřevoryt, hedvábný papír, 9,8 x 4,7 cm, sign. LD J. B. Bérauger, na levem okraji papíru malá dírka; na pravém okraji lehce ušpiněn, nepatrně pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. B. Bérauger

    Píseň Nový denní rozkaz

    Položka č.: 234082

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:02

    dřevoryt, hedvábný papír, 9,7 x 4,5 cm, sign LD J. B. Bérauger, levý horní roh papíru lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Bérová

    Ptáček

    Položka č.: 232758

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:03

    serigrafie, 1992, 15 x 10,3 cm, sign. PD J. Bérová, na dvojlistu s přáním a pozdravem autorky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Spytimír Bursík

    (1924)

    Jiří Noha

    Položka č.: 237584

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:04

    tisk, 12,6 x 8,6 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Černovský

    Černou stezkou

    Položka č.: 235356

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:05

    litografie, 23 x 27 cm, sign PD Černovský, mírně pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dubová

    Upřený pohled

    Položka č.: 232757

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:06

    litografie, 1984, p. 5,7 cm, sign. DU, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Ernest

    Jan Amos Komenský

    Položka č.: 246736

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:07

    lept, 5,8 x 5,8 cm, sign. DU J. Ernest, č. 34/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Wieslaw Garbolinski

    (1927-2014)

    Obrazy Wieslaw Garbolíńsky

    Položka č.: 254283

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:08

    tisk, plakát, 1988, 53 x 75 cm, plakát k výstavě na Staroměstské radnici v Praze, 1988, při okraji několikrát cca 1 cm natrženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Heřman

    Den

    Položka č.: 235393

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:09

    kolorovaný linoryt, 9,8 x 9,5 cm, sign. PD Jan Heřman, autorský tisk, vzadu popsáno autorem, papír u pravého okraje lehce ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Hilmar

    (1937)

    Jiří Hilmar

    Položka č.: 267381

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:10

    tisk, plakát, 2002, 58 x 84,5 cm, plakát k výstavě v Städtische galerie Lüdenscheid 2002, při okrajích pomuchlaný papír, na zadní straně zbytky lepenky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Pípala na SPŠ bytové tvorby, člen skupin Jiná geometrie, Klub konkretistů, Gerade a K…

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eduard Klika

    (1929)

    Zpěv organů

    Položka č.: 242388

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:11

    dřevoryt, 1972, 31 x 20,7 cm, sign. PD Ed. Klika 72, lehce zažloutlý papír, spodní okraj papíru lehce ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Martenek

    (1933)

    Pořádnej drink

    Položka č.: 237577

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:12

    kombinovaná technika, 9 x 6,9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Martenek

    (1933)

    E 55 (kalendář na rok 1999)

    Položka č.: 262642

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:13

    tisk, 1998, 8,3 x 5,4 cm, z druhé strany je natištěný kalendář na rok 1999, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Martenek

    (1933)

    Atelier kresleného humoru (kalendář 1998)

    Položka č.: 262641

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:14

    tisk, 1997, 10,5 x 7,2 cm, z druhé strany je natištěný kalendář na rok 1998, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Věra Martinková

    (1948)

    Prasklé sklo a ostnatej drát

    Položka č.: 237574

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:15

    tisk, 1999, 13 x 9,7 cm, sign. DU Martinková 99, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek

    Portrét muže

    Položka č.: 234096

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:16

    dřevoryt, 7,5 x 9,8 cm, studijní práce A. V. Maška, papír ušpiněn, v okolí grafiky papír lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek

    Čtení

    Položka č.: 234093

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:17

    tuš, papír, 7 x 14,5 cm, přilepeno zezadu na paspartu, studijní práce A. V. Maška, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Václav Mašek

    V oblacích / Dívka

    Položka č.: 234092

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:18

    tuš, papír, 6 x 7,2 a 8 x 7 cm, přilepeno zezadu na paspartu, studijní práce A. V. Maška, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Němeček

    (1957)

    Přírodní motiv

    Položka č.: 245318

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:19

    dřevoryt, 1986, 11,7 x 26,5 cm, Sign PD Jiří Němeček ´86, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neumann

    Babička

    Položka č.: 246712

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:20

    tužka, akvarel, papír, 25,7 x 22,5 cm, sign. DU Neumann, studentská práce, papír při krajích zažloutlý, lehce zvlněný, při levém okraji natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neumann

    Muž z profilu

    Položka č.: 228529

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:21

    tuš, papír, 28 x 22,5 cm, sign. LD Neumann, studentská práce, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neumann

    Kolibřík

    Položka č.: 228527

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:22

    tužka, akvarel, papír, 24 x 24 cm, sign. DU Neumann, studentská práce, papír ušpiněný, při krajích pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Rytíř

    Položka č.: 237524

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:23

    litografie, 1974, 22,5 x 12,5 cm, sign. PD Brehonty 1974, a. t. , papír má na pravém okraji malou hnědou tečku, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook