• Jaroslav Valečka

    (1972)

    Zimní krajina

    No.: 280406

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 15. 10. 2024 18:41

    litografie, 2011, 28 x 51,5 cm, sign. PD J. Valeč, rám, č. 124/150, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Sopko and J. Hendrych at The Academy of Fine Arts in Prague, studied at Vestlandes Kunstakademi in Bergen, Staatliche Kunstakademie in Karlsruhe, The Royal Academy in Rotterdam

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Veselý-Nadějkovský

    (1912-1997)

    Západ slunce v krajině

    No.: 262671

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 15. 10. 2024 18:42

    tempera, karton, 1982, 15,5 x 49,7 cm, sign. PD K. Veselý N. 1982, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Volkov

    Borovice

    No.: 267440

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    Planned termination: 15. 10. 2024 18:43

    pastel, papír, 34 x 21 cm, sign. PD Volkov, rám, rám zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 450 CZK (19 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Vraný

    Podzimní park

    No.: 282830

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 15. 10. 2024 18:44

    olej, sololit, 32,2 x 46,6 cm, sign. PD L. Vraný, rám, oděrky na rámu , Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Drtikol

    (1883-1961)

    Abiturienti karlínské reálky VII - 1906-13

    No.: 274742

    Auction price: 1.600 CZK (67 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:00

    bromostříbrná fotografie, 20 x 22,5 cm, DU značeno Atelier Drtikol a spol Praha, při okrajích poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Educational and Research Institution for Photography in Munich, the member of SCSVU

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Fabinger

    (1899-1942)

    Začtený

    No.: 282412

    Auction price: 2.400 CZK (100 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:01

    bromostříbrná fotografie, 22,5 x 16 cm, původní zvětšenina?, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.400 CZK (100 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Venkovský kostelík

    No.: 282545

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:02

    fotografie, 16,5 x 23,3 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír zkroucený, poškozený pravý dolní roh, v horní části dvě skvrny, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Pohled na venkovské stavení

    No.: 282544

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:03

    fotografie, 14,7 x 23,3 cm, vzadu značeno autorským razítkem, lehce ohmataný papír, kraje mírně zažloutlé, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Strahovská zahrada

    No.: 282812

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:04

    fotografie, 1976, 22,3 x 16 cm, Zdenko Feyfar byl český fotograf známý svými snímky Krkonoš a Prahy. Jeho práce, často v neobvyklém formátu, zachycují nejen krajiny, ale i portréty, květiny a cesty do zahraničí. Jeho série Kachničky u Mánesa se stala symbolem rozvoje české fotografie, přičemž jeden …

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Krkonoše

    No.: 282811

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:05

    fotografie, 14,2 x 40 cm, sign. vzadu Z. Feyfar, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce prohnutý a z levého okraje nepatrně natržený, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Před sv. Vítem

    No.: 282813

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:06

    fotografie, 1976, 11,5 x 20 cm, sign. PD Feyfar, P.F. 1976, levý dolní roh ohnutý, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Prachovské skály

    No.: 282784

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:07

    fotografie, 23,7 x 14,1 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce prohnutý a ušpiněný, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Silnice

    No.: 282546

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:08

    fotografie, 12,3 x 23,8 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír zkroucený, mírně zažloutlý, lehce zašpiněné kraje, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Pohled na zříceninu

    No.: 282783

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:09

    fotografie, 17,8 x 23,1 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír zkroucený, na povrchu drobné škrábance a skvrny, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Pohled na Karlštejn

    No.: 282782

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:10

    fotografie, 20,2 x 14,1 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce ohmataný, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Konopiště

    No.: 282781

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:11

    fotografie, 18 x 23,6 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír zkroucený, kraje lehce ohmatané, drobné škrábance a skvrny, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Pohled do interiéru

    No.: 282547

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:12

    fotografie, 15,6 x 22,9 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce prohnutý. na povrchu drobné škrábance, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Pohled na zámek

    No.: 282785

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:13

    fotografie, 17,9 x 11,6 cm, vzadu značeno autorským razítkem, papír lehce prohnutý a ušpiněný, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Wilhelm Gause

    (1853-1916)

    Zum Abert Carlsbad

    No.: 282799

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:14

    fotogravura, 56,5 x 41 cm, PD Photogravure R. Pauluss en Wien, LD v desce W. Gause 96, na papíře mnoho hnědých skvrnek, papír prohnutý, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Hampl

    Akrobati

    No.: 250890

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:15

    bromostříbrná fotografie, 23 x 12,8 cm, vzadu popsáno, pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Hník

    (1946)

    Zátiší

    No.: 275629

    Auction price: 1.900 CZK (80 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:16

    photo done by silver gelatin bromide process, 2006, 30 x 24,5 cm, signed lower/right Hník 2006, Czech center of photography label stuck on the back with a description, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at FAMU (Film and TV School of Academy of Performing Arts) in Prague

    Current price: 1.900 CZK (80 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Rudolf Janda?

    (1907-2000)

    Bílá Opava

    No.: 250889

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:17

    bromostříbrná fotografie, 1971, 23,8 x 17,6 cm, vzadu popsáno, lehce zvlněný, při okrajích pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Stanislav Konečný

    Pomník

    No.: 253828

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:18

    bromostříbrná fotografie, 16,8 x 23 cm, značeno razítkem autora, nalepeno na papíru

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Stanislav Konečný

    Zvonice

    No.: 253827

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:19

    bromostříbrná fotografie, 17,3 x 16,5 cm, značeno razítkem autora, nalepeno na papíru

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Stanislav Konečný

    Okno chrámu

    No.: 253826

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:20

    bromostříbrná fotografie, 19 x 16,5 cm, značeno razítkem autora, nalepeno na papíru

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Pavel Kopp

    (1940)

    Praha - Staroměstské náměstí

    No.: 282819

    Auction price: 950 CZK (40 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:21

    fotografie, 1988, 21 x 29 cm, sign. PD Kopp, vzadu opatřeno autorským razítkem, Aantiqari.at Radhošťská, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech…

    Current price: 950 CZK (40 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Pavel Kopp

    (1940)

    Praha - Karlův most

    No.: 258956

    Auction price: 1.750 CZK (73 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:22

    photo, 1988, 29,6 x 41,8 cm, signed lower/right Kopp, no. 1/34, with author's stamp on the back, Aantiqari.at Radhošťská, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V se…

    Current price: 1.750 CZK (73 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Pavel Kopp

    (1940)

    Naše Normalizace - soubor fotografií

    No.: 280339

    Auction price: 5.200 CZK (217 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:23

    36 x fotografie, 20,5 x 14,5 cm, všechny sign. PD Kopp, soubor byl vystaven 2019 na Tower Park Praha , volné listy v originálním kartonovém pouzdře, Aantiqari.at Radhošťská, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na p…

    Current price: 5.200 CZK (217 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Pavel Kopp

    (1940)

    Praha - Staroměstské náměstí

    No.: 274914

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:24

    fotografie, 1988, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, Aantiqari.at Radhošťská, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmde…

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Pavel Kopp

    (1940)

    Bleší trh

    No.: 274913

    Auction price: 1.700 CZK (71 €)

    Planned termination: 16. 10. 2024 18:25

    fotografie, 18,4 x 24,6 cm, zezadu autorské razítko, levé okraje papíru pokrčeny, u horního okraje papír pokrčen (pokrčení papíru nezasahuje do fotografie), Aantiqari.at Radhošťská, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techn…

    Current price: 1.700 CZK (71 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.