-
František Dostál
(1938-2022)
Bez názvu
No.: 240Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 18:59
bromostříbrná fotografie, 27 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Dostál
(1938-2022)
Z cyklu Pražské příběhy (Miroslav Paleček)
No.: 241Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:00
bromostříbrná fotografie, 37,5 x 27 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Dostál
(1938-2022)
Ze souboru Letní lidé
No.: 242Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:01
bromostříbrná fotografie, 1968-1990, 26,5 x 36,5 cm, sign. na zadní straně František Dostál, papírová pasparta bez skla, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Igor Malijevský
(1970)
Brána, Budapešť 2006
No.: 243Auction price: 27.000 CZK (1.125 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:02
autorská bromostříbrná zvětšenina na matném papíře, tónováno selenem, 2006, 43,5 x 55 cm, sign. PD monogr., ediční číslo 1/3, autorské razítko na rubu
Current price: 27.000 CZK (1.125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Michal Macků
(1963)
Uhlotisk
No.: 244Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:03
uhlotisk, kolem roku 2000, 23 x 29 cm, sign. PD Mmacků, PD slepotiskové razítko Michal Macků, rám, č. 6/1, Michal Macků se narodil 17. dubna 1963 v Bruntále. Studoval na Fakultě technologické Polytechnického institutu v Brně a následně dokončil Institut umělecké fotografie v Praze v roce 1989. Je zn…
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vilém Reichmann
(1908-1991)
Arboglyfy
No.: 245Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:04
bromostříbrná fotografie, 1978, 40 x 30 cm, sign. na zadní straně Vilém Reichmann, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of the surrealistic group RA, DOFO and Q
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Jirásek
(1965-2004)
Těhotná
No.: 246Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:05
bromostříbrný kontakt, 90. léta, 39,7 x 30,3 cm, člen skupiny Bratrstvo, na zadní straně razítko Wannieck Gallery a evidenční číslo JiV 1524, autorova raná práce, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tereza Vlčková
(1983)
Z cyklu TWO (fotografie č.3)
No.: 247Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:06
barevná fotografie, 2009, 91 x 91 cm, sign. vzadu Tereza Vlčková 2009, č. 3/15, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Saudek
(1935)
Sestry (Sisters #852/2)
No.: 248Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:07
kolorovaná fotografie, 40,5 x 29,7 cm, sign. PD Jan Saudek, dole popsáno autorem, shlédnuto a ověřeno autorem, český umělecký fotograf, malíř a spisovatel. Patří mezi nejznámější české umělecké fotografy. Jeho práce ovlivnila celosvětovou fotografii. Jedním z příkladů je jeho originální nápad vyfoti…
Current price: 28.000 CZK (1.167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Saudek
(1935)
Children #1903
No.: 249Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:08
kolorovaná fotografie, 38,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Saudek, dole popsáno autorem, shlédnuto a ověřeno autorem, český umělecký fotograf, malíř a spisovatel. Patří mezi nejznámější české umělecké fotografy. Jeho práce ovlivnila celosvětovou fotografii. Jedním z příkladů je jeho originální nápad vyfoti…
Current price: 28.000 CZK (1.167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
André Masson
(1896-1987)
Galerie Louise Leiris 80 dessins 1992 - 1960
No.: 250Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:09
litografický plakát k výstavě, 1960, 67 x 48,5 cm, značeno DU MOURLOT - IMP, plakát k výstavě 80-ti kreseb André Massona 26. října - 26. listopadu 1960, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marino Marini
(1901-1980)
Jahrhunderthalle Bilder aus seinem Atelier
No.: 251Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:10
plakát k výstavě, 1980, 70 x 50 cm, plakát k výstavě Obrazy z ateliéru 14. září - 19. října 1980, plakát nalepen na kartonu, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Eugene de Kermadec
(1899-1976)
Galerie Louise Leiris
No.: 252Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:11
litografický plakát k výstavě, 1957, 68 x 49,5 cm, značenp PD MOURLOT - PARIS, plakát k výstavě 29. listopadu - 21. prosince 1957, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
.
Plakát pivovaru Löwenbräu-Baienfurt
No.: 253Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:12
plakát, litografie, 89 x 48,5 cm, rám, plakát k dnes již neexistujícímu pivovaru v městě Baienfurt poblíž Ravensburgu v Bavorsku. Pivovar byl založen v roce 1775 a ukončil svou činnost v roce 1975. Plakát vznikl přibližně v roce 1910 a je provedený v dobovém secesním duchu, přeloženo
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Weiss
Pivo, víno, slivovice - havarie - nemocnice
No.: 254Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:13
osvětový plakát, 1959, 28,5 x 82 cm, značeno LD Weiss, Vydal Ústřední ústav zdravotní osvěty Praha 1959, při okrajích mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Koudelka
(1938)
Alfred de Musset: Lorenzaccio
No.: 255Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 19:14
bromostříbrná fotografie, přelom 60. a 70. let, 30 x 24,5 cm, na zadní straně razítko Copyright Josef Koudelka Praha 3 Pospíšilova 4 Czechoslovakia, Divadlo za branou, režie O. Krejča, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Martin Dyrynk
(1941-2019)
Zvířata ve městě
No.: 379Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 06. 2024 15:28
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. V. Křístek, 1989, drobně pomačkané okraje, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Olga Fischerová
Svůj mezi cizími
No.: 380Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 06. 2024 15:29
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. N. Michalkov, 1978, stopa po přeložení, v levém horním růžku lehce ušpiněn, jinak velmi dobrý stav , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Olga Fischerová
Zbojnickou cestou
No.: 381Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 06. 2024 15:30
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1981, r. D. Cocea, velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Fišer
(1919-2003)
Bílé slunce pouště
No.: 382Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 06. 2024 15:31
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1971, r. V. Motýl, velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Blazicek, C. Bouda and M. Salcman at The Czech Technical University in Prague, prof. J. Novak at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of t…
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Fišer
(1919-2003)
Všechno chci mít
No.: 383Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 06. 2024 15:32
filmový plakát, 42x30cm, 1979, r. B. Grigorjev, velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Blazicek, C. Bouda and M. Salcman at The Czech Technical University in Prague, prof. J. Novak at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group …
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Fišer
(1919-2003)
Příběh lásky a cti
No.: 384Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 06. 2024 15:33
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. O. Vávra, 1977, velmi dobrý stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Blazicek, C. Bouda and M. Salcman at The Czech Technical University in Prague, prof. J. Novak at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member o…
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Fišer
(1919-2003)
Koně se také střílejí
No.: 385Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 06. 2024 15:34
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1974, r. S. Pollack, nepatrně otřepené okraje, mírna stopa po přeložení, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Blazicek, C. Bouda and M. Salcman at The Czech Technical University in Prague, prof. J. Novak at The Academy of Arts, Architecture and Desig…
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Fišer
(1919-2003)
Nerovný zápas
No.: 386Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 06. 2024 15:35
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. J. Hough, 1984, výborný stav, nepřeloženo, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Blazicek, C. Bouda and M. Salcman at The Czech Technical University in Prague, prof. J. Novak at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the …
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Fišer
(1919-2003)
Bonnie a Clyde po italsku
No.: 387Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 06. 2024 15:36
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. Steno, 1984, stopa po přeložení, jinak velmi dobrý stav , Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Blazicek, C. Bouda and M. Salcman at The Czech Technical University in Prague, prof. J. Novak at The Academy of Arts, Architecture and Design in Pragu…
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Flejšar
(1922-2010)
Oliver Twist
No.: 388Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 06. 2024 15:37
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. C. Donner, 1984, v rozích stopy po vpichu, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Quido Fojtík
(1926-1995)
Tajný úkol
No.: 389Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 06. 2024 15:38
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. E. Keosajan, 1969, velmi dobrý stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. V. Sychra at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Dobroslav Foll
(1922-1981)
Hraběnka z Hongkongu
No.: 390Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 06. 2024 15:39
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1970, r. Ch. Chaplin, stopa po přeložení, v okrajích nepatrně opotřeben, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Novak at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Radar
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Dobroslav Foll
(1922-1981)
Řeknem si to příští léto
No.: 391Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 06. 2024 15:40
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. J. Matula, 1977, velmi dobrý stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Novak at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Radar
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Dobroslav Foll
(1922-1981)
Past na generála
No.: 392Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 24. 06. 2024 15:41
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1972, r. M. Stamenkovič, stopa po přeložení, jinak velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Novak at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Radar
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED