Cesta lesem
Položka č.: 279027Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:42
olej, plátno, 44 x 55 cm, rám, plátno místy poškozeno, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
František Charvát
(1885-1947)
Položka č.: 279165Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:44
olej, plátno, karton, 1926, 31 x 38 cm, sign. LD Charvát 26, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)