-
Neznámý autor
Sacres Buidge at Nikko / Cherry blossoms at Kameyama-park, Kyoto (2 pohledy)
No.: 249219Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 16:22
tisk / kolorovaný tisk, 9 x 13,9 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Japonské slavnosti (pohled)
No.: 249222Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 16:24
tisk, 9 x 13,3 cm, pohlednice je zezadu popsaná, pohlednice lehce zažloutlá, PH v rohu lehce pokrčen papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Michael Florian
(1911-1984)
Nova a Vetera
No.: 249237Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 16:26
dřevoryt, 8,5 x 8 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Michael Florian
(1911-1984)
Poutník
No.: 249238Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 16:28
dřevoryt, 5,7 x 3,2 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
K. Skála
Na louce
No.: 249251Auction price: 420 CZK (18 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 16:30
tempera, papír, 1947, 23,3 x 33,5 cm, sign. PD K. Skála, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 420 CZK (18 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Olga Vyleťalová
(1944)
Obrazy, kresby, plakáty, Olomouc 91
No.: 249525Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 16:32
tisk, plakát, 1991, formát A2 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Emler
(1912-1992)
Pohled z okna
No.: 249556Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 16:34
litografie, 10 x 7,3 cm, sign. PD F. Emler, č. 1/50, zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. O. Nejedly and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 70 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Emler
(1912-1992)
Masopust
No.: 249560Auction price: 60 CZK (3 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 16:36
litografie, 1979, 6,8 x 3,8 cm, sign. DU F. Emler, DU pf 79, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. O. Nejedly and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 60 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Emler
(1912-1992)
Chalupy v Německém v zimě
No.: 249561Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 16:38
litografie, pohlednice, 6,6 x 12,5 cm, značeno LD F. Emler, pohlednice použitá, popsána textem, známka, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. O. Nejedly and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Pták
No.: 249583Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 16:40
litografie, 12 x 8,4 cm, sign. DU J. Vodrážka, Aantiqari.at Radhošťská, , the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 70 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Hugo Theodor Rašín
(1904-?)
Portrét ženy
No.: 250448Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 16:42
pastel, papír, 46 x 33 cm, sign. PD H. Tredon, na zadní straně razítko: Hugo Tredor-Rašín akad. Malíř P II Trojická 12, mírně pokrčený a polámaný papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Saska
(1949)
Zátiší
No.: 250488Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 16:44
lept, 15,5 x 11,8 cm, sign. PD J. Saska, pasparta, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of L. Cepelak
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Drahotín Šulla
(1932)
Po koupeli
No.: 250858Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 16:46
silver bromide photo, 22 x 13,8 cm, sign. aback D. Šulla, at the edges slightly crumpled paper, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Žena s vějířem
No.: 250859Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 16:48
silver bromide photo, 15,2 x 15,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Na Karlově mostě
No.: 250865Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 16:50
silver bromide photo, 18 x 11,8 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Rudolf Janda?
(1907-2000)
Bílá Opava
No.: 250889Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 16:52
bromostříbrná fotografie, 1971, 23,8 x 17,6 cm, vzadu popsáno, lehce zvlněný, při okrajích pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Hampl
Akrobati
No.: 250890Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 16:54
bromostříbrná fotografie, 23 x 12,8 cm, vzadu popsáno, pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Pařík
(1930)
Dívka s knihou
No.: 251168Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 16:56
pastel, papír, 14 x 20 cm, papír lehce zašpiněn, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marie Martinová
(1922)
Klaun a pes
No.: 251341Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 16:58
litografie, 12,4 x 7,3 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at the Academy of Fine Arts in Prague (AVU)
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Josef Sudek
No.: 251343Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:00
bromostříbrná fotografie, 26,7 x 19,7 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Pohled na Karlův most
No.: 251344Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:02
dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Šrámek
Mé dědiny
No.: 252203Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:04
tempera, papír, 1969, 23,5 x 31,5 cm, sign. PD Šrámek 69, rám, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Zelené listy ( PF 2012)
No.: 254077Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:06
serigrafie, 2011, 10,3 x 13,5 cm, č. 65/305, vzadu popsáno: PF 2012 Jaroslav, Kateřina, František Dostálovi, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Burian
(1905-1981)
4 x pozvánka na výstavu
No.: 254201Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:08
tisk, plakát, 2015, 4x pozvánka 20 x 14 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. M. Svabinsky and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Association of Fine Artists - Purkyne
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mánes
(1820-1871)
Květiny
No.: 254254Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:10
tisk, plakát, formát A1 cm, plakát uprostřed přeložen na osminy, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Jíra
(1929-2005)
Josef Jíra 1929-1999
No.: 254257Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:12
tisk, plakát, 51,5 x 36 cm, plakát k výstavě v Galerii Bayer&Bayer, Praha, galerii Vltavín, Praha, galerii U Boučků a kapli sv. Vavřince, Malá Skála a v Muzeu a Pojizerské galerii, Semily, při okrajích lehce pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, membe…
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Off Program… příští vlna
No.: 254272Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:14
tisk, plakát, 1994, 84 x 59 cm, plakát k Pražskému divadelnímu festivalu Mozart Open, 1994, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Synek
(1947)
Pozvánka
No.: 254280Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:16
tisk, plakát, 29,4 x 42 cm, sign. PD Aleš Synek, pozvánka na oslavu znovuotevření zdevastované zahrady v Kapucínské ulici na Hradčanech v Praze 9.8. 1979, lehce zažloutlý, několikrát přeložený, při okrajích lehce poškozený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Wieslaw Garbolinski
(1927-2014)
Obrazy Wieslaw Garbolíńsky
No.: 254283Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:18
tisk, plakát, 1988, 53 x 75 cm, plakát k výstavě na Staroměstské radnici v Praze, 1988, při okraji několikrát cca 1 cm natrženo, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
IN MEMORIAM
No.: 254293Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 17:20
tisk, plakát, 1991, 95 x 62 cm, plakát ke spkupinové výstavě v Mánesu autorů zemřelých v posledních 20. letech, jako např. Jiří Balcar, Eva Kmentová, Vladimír Boudník, Libor Fára, Mikuláš Medek, Robert Piesen a další , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED