Dva muži
akvarel, tuš, papír, 1992, 30 x 42 cm, sign. PD Načeradský 92, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem.
žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
ID: 281303
Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:28
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)